Chůvička Beurer BY 84, máte zkušenost?

blondynkav
17. led 2017

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s touto chůvičkou? Jde mi hlavně o citlivost a dosah i přes několik zdí. Případně jakou byste doporučili chůvičku, aby byla hodně citlivá a měla co nejdelší dosah. Děkuji

paulito
18. led 2017

Za nás super 🙂

blondynkav
autor
19. led 2017

Díky a používáte jí ve větší vzdálenosti? A reaguje hned, ještě než miminko začne plakat?

paulito
19. led 2017

@blondynkav Měli jsme dna dovolené na Lipně, děti v pokoji, my cca 100 ve starém domě, silné zdi a fungovali jako jediné. Holky s "lepšími" značkami neměli signál. Ale jako jestli reagují na třeba přetočení miminka? Myslím, že ano, na jakýkoli "šrumec"

blondynkav
autor
19. led 2017

Tak to jsem ráda, přemýšlela jsem právě buď nad těmito nebo nad značkou Tomy, na ty jsem slyšela taky dobré recenze. Moc děkuji @paulito 😊

paulito
20. led 2017

😘

evaii
18. únor 2017

@paulito Dobrý den, prosím vás také přemýšlím o této chůvičce, mohla by jste mi prosím prozradit jaký máte typ a zda máte napájení dětské jednotky ze sítě nebo baterii?? případně jak dlouhý je kabel nebo jak dlouho vydrží baterie?

paulito
19. únor 2017
paulito
19. únor 2017
paulito
19. únor 2017

Jde jak na baterky, tak do zasuvky😉 a super dostupnost, ani jsem to necekala. Koupili jsme ji kdyz jsme zapomneli vzit nasi z donova, ted ji mame jako cestovni, max spokojenost😉

evaii
19. únor 2017

Aha,ja právě koukam na chůvy beurer by 77 to jsou videochuvy.jsem blbá,vzdyt ten typ je už napsaný v názvu 😃 Ale jinak děkuji,treba by mohly být dobré,jako tyto co uvádíte,ale bez kamery