Chůvičky z Ikey? Jste s nimi spokojení?

ejaja
4. lis 2009

Chci se zeptat, zda některá máte chůvičky z Ikey a zda jste spokojení? Nechce se mi investovat i 3000 jen do chůviček. Pendlujeme mezi malym bytem v nuslích a domkem rodičů se zahradou (tam budou asi potřeba).
Myslim tyhle - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5013...

beruska2x
4. lis 2009

ja teda tyhle naznam ale mam taky jen obycejne Eta 1305, koukni na ne, staly me 950,- coz neni moc a pouzivame je jak v panelaku tak u nasich z 2. patra na zahradu a v pohode, jsou dost citlive - muzes si to nasavit.. takze slysis opravdu vse a jsem za ten vic jak rok spokojena na 100% 😉

kpetra
4. lis 2009

Ahoj. Cena je fajn, ale ta vzdálenost je hrozně krátká. Mě přijde málo i 150 metrů. Ono se to přes zdi dost zkracuje. My jsem měli z MMB Chicco (250 metrů) za 700,-- a byly super. Ty z Ikey bych rozhodně nebrala.

jijitka
4. lis 2009

Berusko - ta Eta vypadá fajn. Je u ní bezproblémový signál i přes několik stěn?

ejaja
autor
5. lis 2009

Kpetra, hm, to jsi mě nepotěšila 🙂 kouknu ještě po jiných. ani nevim, zda je využuju. ale asi jde o zvyk.

beruska2x
5. lis 2009

hele pouzivam ji v zelezobetonovym vezaku a nikdy jsem problem nemela, kdyz nad nama hodne steka pes tak ho bere taky 😉 mje fakt citliva a u nasich pres zahradu do 2. patra - malej spal a my grolovali... fakt jsem spokojena...

kozinka
5. lis 2009

tak to já se hodně zaměřila na chůvičky (když jsme vybíraly) a ty ikeácké teda stojí za prd... Ikeu mám ráda ale tohle se jim vůbec nepovedlo ☹
Mrkni na Brondi 🙂 jsou fakt suprovní, mají dosah 3km!!!! Což je nejvíce co jsem našla, stojí tak samo jako obyč co jsou do 150m! A tady máš jistotu, že tě někdo bude rušit (na kanálu) je jich tam spousta a ještě k tomu to dělá firma, co vyrábí vysílačky, takže fakt super přenesený signál, nic nešumí, chůva se ativuje až při nějakém pohybu (hluku v dané místnosti) jinak je v pohotovostním režimu, ale nešumí, nic 🙂 je fakt super 😉

ejaja
autor
5. lis 2009

Kozinka - Díky! 😎

kpetra
5. lis 2009

Tak ta od kozinky se mi zatím líbí nejvíc, co jsem viděla. Jestli je má vyzkoušené, asi bych do nich šla. Nám tenkrát stačily ty od Chicca, používala jsem je na venčení psa, když zrovna Matýsek spal. Taky nás nikdy nezradily, byly spolehlivé. A těch 250 metrů by bylo tak minimum, co bych od chůviček požadovala.
Jo a pozor na Sencor, na ty někde dost nadávali, že jim často vypadával signál. 😠

ejaja
autor
5. lis 2009

už jsem je objednala. díky za tip!

kozinka
6. lis 2009

Holky nemáte zač 😉 Já je používám denně 19 měsíců! a fakt mě nikdy nezradily! 🙂 Baterka pořád vydrží hooodně dlouho 🙂 a taky to využíváme když si jdeme ven zakouřit (doma se nekouří a chodíme jen na večerní cigárko 😀) A nebo na grilovačky, na chatě... i když spinká u babiček tak si vyžadujou i chůvičku, je to prostě pohoda 🙂 a dá se nastavit i na takovou citlivost, že slyšíte i dech 🙂 tak snad s nima taky budete tak spokojeni 🙂