Dětské zimní botičky

gabcule.m
29. říj 2008

Zdravím, mám téměř 18 měsíčního syna, takže nás čeká nákup prvních zimních botiček. Nemáte nějakou osvědčenou značku? Určitě nebudu kupovat na tržnici. Chtěla jsem pouze se "žirafkou", ale nikde jsem je v Karviné nesehnala. Byla jsem se dívat na zimní botičky a všude mi tvrdili, že botičky jsou atestované - ceny od 500,-- Kč nahoru. Jedná se o tyto značky (já je taky kupuji a jsem spokojená): Baťa, Prior, Deichman, Labota, Humanic.

zuzik.3
17. bře 2011

dcera loni 3 roky měla tyto http://www.detskeboty.cz/detske-celorocni-boty/..., letos jsme pořídili tyto http://dpk.cz/eshop/celorocni-obuv-s-membranou-.... Sandálky měla od malička s otevřenou špičkou a nikdy si palec neukopla 🙂

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy ja jsme dala kamaradce co chtela a mam dany nejaky k prodeji ale kdo koupi noseny boty dneska 😅

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x Dost lidí, pač co si budem povídat ty děti je zas tolik neutahají a je lepší koupit sic chvíli nošené ale kvalitní, než nějaké vietnamky na tržnici 😅
@zuzik.3 botky moc pěkné 😵 jináč máš šikovné dítě, ta naše raketa kope do všeho, takže tam si fakt nejsem jistá... ale kdo ví, třeba bych byla sama překvapena 😎

mamkamarketa
17. bře 2011

@mataharyy jsou vyssi, nejsou nizke,ale zase nejsou vysoky. rekla bych neco mezi

mataharyy
17. bře 2011

@mamkamarketa tak to bych možná rovnou koupila tyto... a případně pak ještě nějaký v létě, případně rovnou podzimní (podle toho jak mu poroste noha...) 🙂

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy no to ne, ty jedny mel asi 4 na noze na prejiti.. ja myslim ze ty sandalky je o zvyk, lepsi kdyz noha poradne vetra 😉 zase s tim nadmerkem si tak snadno neukopne palec, to by mu museli precuhovat 😉

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x no je fakt že ten nadměrek... hmmm budu muset zauvažovat 😀 a když není ta špička zavřená, neplave v nich noha?? 😕

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy neplave - bud to regulujes suchacema nebo tema prezkama.. podle typu.. me to ani nikdy nenapadlo a oba roky v pohode 😀

http://shop.fare.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ... me se libej tyhle letos
jako styl ale uvidim s cim prijdou 🙂

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x Jo ty jsou moc pěkné 😵 Aha, asi moc myslím... říkám že mi to těhulení leze na mozek 😀

beruska2x
17. bře 2011
mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x to já raději něco takového "trekovějšího" ale s velikostma je potíž 😖 😀

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy jako koupit velikost nebo urcit? jakou asi mate ted?

tyhle tenisky jsou na pisek super - je hodim do packy pak a je to 😀

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x Ne spíš že ty boty co se mi líbí jsou buď velké nebo malé ☹ v jeho velikosti je jich méně... 🙄 Ale na měření jsem koupila tu měrku, abych měla po starostech 😀

beruska2x
17. bře 2011

do pracky 😉

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy jen pozor - ona merka z Deichmann/Fare atd urci zase velikost na ne, ale u jinych bot - znacky to stejne nemusi sedet 😉

mataharyy
17. bře 2011

Já koupila toto když jsem kupovala botky na zimu 🙂 http://www.detskeboty.cz/meridlo-nozicky/meridl... počítá to i s tím nadměrkem a pak to beru podle toho co oni uvádějí na stránkách, tu délku stélky... 😎

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy aha.. tak to jo.. no.. ja mam jarni doma a ostatni nas ceka tak jsme zvedava taky 🙂

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x No já budu teď objednávat, tak doufám že se zas trefíme 😎

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy tak jsme koukala ze Sante ma krasny sandaly, jen teda je musime zkusit velikostne na nohu - Fare ma 26 a jsou s nadmerkem 13mm a to by podle tabilky u Sante musel mit 28 😅 nebo dokonce 29...

mataharyy
18. bře 2011

@beruska2x jo Sante má pěkné sandaly 😵 S těma velikostma je to kříž, zlatá měrka, když bych šla kupovat tak beru tu měrku co mám doma a na drzovku si to přeměřím, ale pač tady v okolí je jen baťa a tam se mi ty boty nejen nelíbí, ale ještě kvalita taky nic moc 😅 tak kupujeme přes net a protože mám odskoušené ty dětske boty, že ty velikosti tam seděj, tak jim zůstanu věrná, protože představa že je objednám k nám (na slovensko) z prahy a pak bych je musela zase vracet, tak je to hned o tři stovky dražší 🙄

evaviki
19. bře 2011

@mataharyy meradlo mam tiez, ale podla toho su mu vsetky boty zle, napr backurky su mu presne (maju otvorenu spicku) a mne to ukazuje, zeby mal mat mensie.. no nechapem 😀 radsej sa riadim centimetrami, to je najistejsie

mataharyy
19. bře 2011

@evaviki 😅 Jáj, tak to nevím, testnu to na sandálech 😀 Já ty první boty kupovala taky podle cm, co jsem naměřila dle obkreslené nohy a plus těch 12 mm, jináč se neřídím těma číslama co tam jsou (to ani nejde co značka to šílování...) ale taky těma cm, jen už k tomu nemusím přičítat těch 12 mm 🙂

evaviki
20. bře 2011

@mataharyy aj ja som si tiez pri prvych obkreslovala nohu a tak merala.. no skusim to znova, mam jedny boty, ktore su velikost 25, podla meradla 22, ale su vacsie ako 24ky (zospodu, vnutrajsok mi odmerat poriadne nejde), co ma Sebik zimne.. ked som tam dala centimeter, tak to nameralo cez 16 cm, co by zodpovedalo tej 25ke.. Len to meradlo ma s nimi nejaky problem.. takze nakreslim, vystrihnem, vlozim a uvidime 😀DD este si 2v1?

mataharyy
20. bře 2011

@evaviki Ono to číslování je tam fakt na pytel, tuším je to měřidlo z rakouska (?) a asi tam mají taky co značka, to číslo 🤐 jináč zatím jsem neměla problém změřit ani ty zimní a velikost (dle měřidla) byla o číslo jinde, ale na cm mi to sedělo... 🙂 Jo stále 2v1, ale od včerejška od dopoledne mám pravidelné, ale slabé a krátké kontrakce, kolem třetí v noci ustali a teď už zas jedou, tak se jdem projít do cukrárny 😀 a snad se to do zítra pohne, už se mi nechce jet na poradnu 😀 😀

beruska2x
20. bře 2011

@mataharyy taky z toho duvodu jsem verna Fare, mame je odzkouseny, velikosti i strit sedi.. ale u nas j´v JBC ma Sante zastoupeni, tak se tam zajdu podivat ale sandaly maji az tak od dubna... 😉

simounah
22. srp 2011

Chtěla jsem ze zeptat, zda jsou Primigi zimní botičky stejně lehké jako Superfit. Loni jsme měli Superfit - nádherně lehké, ale letos se mi líbí vzory Primigi, ale nikdy jsem je neviděla na živo ani si je nepotěžkala. Prosím o zkušenosti - díky....a zda jste byli spokojení

evaviki
22. srp 2011

@simounah my sme mali minuly rok primigi a boli uzasne, lahucke, teple a ani raz sa nestalo, zeby mal maly studene nohy.. a samozrejme nepremokave..

pocitamesdetmi
16. zář 2011

@dagina Já doporučuji tuto impregnaci http://www.nanofuture.cz/nano/texran-153-31/

mamkamarketa
16. zář 2011

@simounah primigi nejsou tolik teple, ☹ a ale zase jsou lehounke! se superfitama jsem nebyla spokojena uz vubec. loni sme koupili superfity(fakt kauf 🙄 😠 ) takze sme pak jeste koupili Vikingy a super!!! jsou to nejteplejsi boty 😵 ta moje zmrzlinka mela krasne teplou nozku 😵 takze vcera sme koupili na opet Vikingy 😉

brisalek
10. říj 2011

Holky chtela bych se zeptat, jestli superfity nebo viking muze mit mala na tyden i na hory? Nebo radsi nejake super na hory?? Poradite znacku? Na cene mi az tak nesejde.

V loni jsme meli superfit s goretexem a mela v nich studene nohy, ale ma hubenou nozicku tak se bojim, ze ty viking budou siroke. Jsou ty viking teplejsi nez superfitky?

Diky moc vsem za reakce.