• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský obchod v Praze. Můžete mi poradit?

7. června 2013 
Ahojte, chystam se o vikendu do Prahy, jen nemam tuseni, ze jake obchody kde jsou o vikendu otevrene...
Muzete mi poradit, detske obchody v Praze?Nemyslim mothercare, ale spise nejake vseobecne obchody, kde clovek koukne aj na matrace, vanicky a pod....
Vdaka
14. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Největší nabídku stejně dnes najdeš jedině ve velkých obchodních centrech, bohužel ... Hodně lidí chodí do Malvíka (malvik.cz), ale osobně pokud cokoli a kdykoli sháním pro děti, tak nejlépe uspěji v klasickcých obchoďácích, Nový Smíchov, Zličín nebo OC Chodov
14. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
dětský ráj ve vysočanech mají i stránky detskyraj.cz
14. únor 2012 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Pokud by ti nevadila Praha 4 vím o super obchodu kde je vše dyštak mi napiš do IP :wink: :wink:
14. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Záleží,kam v Praze jedete.
Praha 4 - Dětský Dům detskydum tečka cz
Praha 4 - Eshop Baby eshopbaby tečka cz
Praha 9 - Dětský ráj detskyraj tečka cz
Praha 9 Černý Most babypark tečka cz
Praha 9 Horní Počernice babystar tečka cz
Praha 10 Europark Štěrboholy - Baby Puntanela
:dizzy_face: :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Já věci do výbavičky kupovala v Trendy Baby - jsou na kraji Prahy - hned na jednom z prvních sjezdů, ještě před Průhonicema. Mají i e-shop. Mně tam nejvíc vyhovuje to, že to je velký obchod (mají 2 patra), je tam klid, prodavačka se Ti věnuje a né jako v některých jiných, kde se musíš doprošovat o pozornost a ještě jsou na tebe hnusný (v jednom z těch "známých" obchodů ze mne a z manželka prodavačka udělala úplný blbečky, protože jsme na první pokus nepochopili, jak se skládá kočárek).
Mají tam takové ty standardní věci do výbavičky, krásný dětský nábytek a dokonce i outlet s výprodejovým zbožím.
7. čer 2013 ve 14:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nedám dopustit na malvíka v Hostivích- je super hlavně na kočárky a vychytávky. Nevím z jaké strany do Prahy jedeš, ale před Prahou když se jede z KV je vesnice- Tuchlovice a tam je též docela velký obchod Batolátko- ten je nechci říct obyčejnější, ale nabízí tam levnější značky než např malvík- a mají tam v podstatě vše- kočárky firkonu a pak výbavu pro mimča-postýlky, povlečení, vaničky....., hezky obchod, ale drahý je Babypark na Zličíně- věci na děti mají i obchody v OC- např Puntanela-
7. čer 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek