Fusak PETITE CHERIE. Máte zkušenost?

elisekkuchtik
12. říj 2019

Dobrý den ,uvažuji o koupi tohoto fusaku a chtěla bych se zeptat ,zda nemáte někdo zkušenosti . Předem moc děkuji za odpovědi .

oliik
12. říj 2019

@elisekkuchtik pouzivala jsem 2 zimy a absolutni spokojenost. Krasne teply, kvalitne usity. Mam ho k prodeji, barva heritage rose...

kkaajinka
12. říj 2019

Taky jsem objednávala ,původně jsem chtěla koupit ED,ale Petit me více oslovil vzorem 😉 ..Mam ho teda jeste nevyzkoušené,ale opravdu vypadá pěkný,teplý a kvalitne šitý!!!

alterego
13. říj 2019

@elisekkuchtik Měla jsem pro dceru fusak od ED, ale nakonec jsem ho ještě před porodem vyměnila za Petite Chérie Heritage rose. Dcera v něm strávila dvě zimy první jako devítiměsíční až roční, druhou jako skoro dvouletá. Teď čekám kluka, tak jsem jen pořídila jiný vzor. Značce zůstávám věrná. 😉

elisekkuchtik
autor
17. říj 2019

Moc děkuji všem za odpovědi 😁

luciestarcova
20. srp 2021

@kkaajinka
Dobrý den, jsem tu o dva roky později, ale prosím kde se dá koupit tahle značka fusaků, kromě bazaru je nemůžu nikde najít.😢 děkuju

kristousenecek
21. srp 2021

@luciestarcova na fb je skupina a paní tam prodava nové ;)

luciestarcova
22. srp 2021

@kristousenecek nejakou jsem nasla ale nevkm jestlije to ono, asi nam to tady nepovili napsat nazev sk 🤔, ale i tak diky

kristousenecek
22. srp 2021

@luciestarcova juknu a napásu vám ;)

kristousenecek
22. srp 2021

@luciestarcova máte zprávu se omlouvám jde mi poslat přímo odkaz tak aspoň táhle ;),kdy něco napište ;)

luciestarcova
22. srp 2021

@kristousenecek super, dekuju

mavi42
27. zář 2021

@kristousenecek hezký večer, můžu taky poprosit o odkaz?🙏 Děkuji☺️

kristousenecek
28. zář 2021

@mavi42 hezký den ,ano odešlu ;),do zprávy

melodie_art
4. lis 2021

@kristousenecek Mohla bych taky poprosit odkaz na tu skupinu? Predem dekuji

kristousenecek
5. lis 2021

@melodie_art pošlu do zprávy ;)