Jak přidělat nádstavec na přebalovací pult ke komodě?

strouzek
9. led 2010

ahoj holky nevím jestli tu tohle téma někde není, ale potřebovala bych poradit. sháním přebalovací komodu ale ty ceny originálních přebalováků jsou děsný. s manželem máme vyhlídnutou komodu v ikei a k tomu uvažujeme přikoupit ten vrchní díl univerzální odjinud. máte s tím někdo zkušenost? jak to přidělat? sedělo to v pohodě?

pospecka
11. led 2010

strouzek: nespletla, ona se už asi neprodává. Mám ji už dlouho
http://www.takmieszkam.pl/archiwum/db-aktual-im...

pospecka
11. led 2010

strouzek: dneska bych si ale koupila MALM, dělá se ve víc barvách a to jak 3 tak i 4 šuplíková a šuplíky perfektně jezdí.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2005...

kubinaa
11. led 2010

ahojky já mam komodu od truhláře je super hluboké 3 šuflata ale fakt mega veškerá výbava se mě tam vlezla dělal jí dle předlohy od scarlett(nebo jak se to oíše už nevim)ale maj pěkný komody sice kolem 4 až 5 tis ale od truhláře za 3 a s většíma mírama a fakt supr přebalovací pult je oddělavací a je na tom jen položený nejdřív sem měla strach že to spadne ale v poho malý je 7 měs už se na tom přetáčí i na břich a drží bezvadně mam na ní i tu podoložku a max spokojenáá...

strouzek
autor
11. led 2010

pospec aha tak to jo já si to myslela že už jí nedělaj. tu malm mám vyhlídnutou dlouho ale tu 3. šuplíkovou super cena a právě na tom jsem chtěla ten univerzál podložku

teda až dodneškapáč jsem právě před chvílí objevila svýho šampiona mezi komodama, přesně takovou jsem chtěla a ta cena super, snad ten přírodní odstín bude trošku ladit k buku a budou ty šuplíky dost hluboké

http://www.tomi-trutnov.cz/3107-detsky-nabytek/...

evicka7
11. led 2010

stroužek, nejprve reference k té Leksvik - má to ten přední díl, sice snížený, ale má, malá se o něj velmi brzy začala kopat, jinak máme celý Leksvikový pokojíček a kvalita tohohle nábytku teda nic moc, ale zas jsem vzhledem k ceně ani nic moc nečekala
dnes kdybych do toho šla znovu, tak bych si koupila komodu a přebalovák na to nechala udělat truhlářem

http://fotoalba.centrum.cz/~$9464526~24749aad90...

http://fotoalba.centrum.cz/~$9464526~24749aad90...

evicka7
11. led 2010

mi tam ty fotky nejdou, tak ti to neukážu ☹

strouzek
autor
11. led 2010

evi já si to okopčila ten odkaz a vidím tam vaše album tomáskovci. ten leksvik je dobrej jen ten styl jak říkám pro mě je moc rustikální takže by se mi vůbec nehodil

jinak s tím truhlářem, holky já dělám ve fabrice na nábytek a když jsem se ptala v práci za kolik by mi udělali komodu a to bych měla slevu jako zaměstnanec tak mi rovnou řekli že v ikei to budu mít levnější a hned protože u nás se prostě první plní obyč zakázky a až je čas tak se řeší takové ty jednorázovky.

no nic asi to risknu a koupím tu komodu co jsem poslala poslední odkaz, cena se mi líbí vycházelo by to stejně jako komoda z ikei + ten univerzální pult jen ty šuplíky asi budu muset nějak odhadout od oka. Je to prostě blbý že v dnešní době když je takový výběr všeho je největší problém z výbavičky nějaká blbá skřínka s pultem. teda aspoň mě to tak přijde protože ať jsem sháněla do výbavičky co jsem chtěla tak jsem problém skoro neměla, slevy velká nabídka všude ale přebalovák to je fakt kumšt sehnat když chcete nějaký pěkný a za méně než 5 tis.

evicka7
11. led 2010

a pak třeba jako já zjistíš, že si přebalovák používala první měsíc a pak už ne 😉 ale když budeš mít dobrý, tak ho využiješ dlouho

strouzek
autor
11. led 2010

no to je taky možný 😀 proto jsem říkala že ho chci nějaký za dobrou cenu a hlavně teda ty šuplíky aby sloužili abych tam dala aspoň nějaký to prádlo co se bude aktuálně nosit protože byt máme malej a tak je fakt potřeba uvažovat co kde uskladnit.

evicka7
11. led 2010

no je pravda, že nám ta komoda na oblečky stačí dodnes, jen budny a kombinézu věšíme k velkejm dětem do skříně a poněvadž máme látkovky, tak ještě jeden šuplík okupujeme u ségry, ale jinak tam má fakt všechno

strouzek
autor
11. led 2010

evi no mě se právě proto ta komoda líbí, a proto chci i šuplíky přijde mi že do nich se vleze vše líp než do těch skřínkových komod s dvířkama, nebo aspoň teda mě se u mojí skříně líp ukldá do šuplíků než do poliček. třeba můj brácha má ten přebalovám styl vozíček ale to je tak na tu kosmetiku a plíny a fertig a zabere to stejně místa to komoda je na uložení mnohem praktičtější

helcenka
12. led 2010

My jsme přebalovák koupili v dětském obchodě, stál 3500,-, což mi nepřipadalo moc, protože se horní díl sundá a máme z toho fajn komodu. Malej tam má dodneška všechny věci, které aktuálně nosí. Má kulaté rohy a horní část je posuvná. Jsme spokojený. 😉

strouzek
autor
19. únor 2010

ahoj holky hlásím se po delší době, tak komoda je doma, stála i s dopravou 2800,-a je naprosto skvělá, velká šuplíky takové masivní rozhodně je kvalitní oproti např. komodě co máme ze sconta už roky. ten nádstavec se pak sundá a budeme komodu používat i dál.

komodu mám vyfocenou v albíku, věcičky už v ní jsou takže teď jen čekat na mimíško 😵