Jakou vybrat jídelní židličku pro 5měsíční dítě nesedící?

mhpraha
16. lis 2021

ahoj, chtěla bych poradit, pomalu vybírám jídelní židličku pro 5 měsíčního chlapečka, ideálně tedka polohovací do lehu, stabilní. Jakou židličku byste poradili? děkuji!

emillyhk
16. lis 2021

Máme tuhle: https://www.baby-line.cz/na-doma-jidelni-zidlic...
Pořizovali jsme kolem 7m, malý ještě neseděl, takže ji měl v takovém pololehu. Je fajn, potah se dobře čistí. Celkově je židlička zpracovaná dobře, je stabilní, snadno se s ní manipuluje. Ale trochu mi vadí, že pásy na připoutání jdou docela snadno povolit. A i když jsou utažené na maximum, tak občas kloužou z ramínek 🤷‍♀️

mamikry
16. lis 2021

@mhpraha Ja jsem ted poridila Chicco Polly Magic Relax a jsem z ni absolutne nadsena. Je krasne zpracovana, jde dat do lehu, ma vsadku pro pohodlne lezeni, hrazdicku a potah sedatka je z prijemneho materialu, ne takova ta umelotina, co je na prebalovacich podlozkach.

pe_tu_ss_ka
16. lis 2021

Také chicco polly magic. 🙂

knoesell
17. lis 2021

@mhpraha Máme rostoucí židličku Stokke Tripp Trapp a na ní jsme měli téměř od narození až do cca. 9 měsíců novorozenecký nástavec 🙂

mamikry
17. lis 2021

@knoesell Na tu jsem mela zalusk, ale ten nastavec je bohuzel jen do 9kg, coz nas mladej ma uz v pul roce 🥺

knoesell
17. lis 2021

@mamikry to je pravda, my máme malého chlapečka, ten nemá 9 kilo ani teď v roce 🤣 ale myslím, že by to uneslo i více 🙂

mhpraha
autor
18. lis 2021

@knoesell děkuji moc za odpověd. také uvažuji o Stokke, jen přemýšlím kvůli ceně. zase ta židlička je moc hezká do interiéru a asi je i na dlouho

mhpraha
autor
18. lis 2021

děkuji všem moc za reakce!!

piggy123
18. lis 2021

@mhpraha Stokke je hodně drahá, ale kvalitní. Ale jako levnější alternativa se nabízí Hauck Alpha+, která má vlastně stejné funkce, jen stojí méně.

mamikry
18. lis 2021

@mhpraha Pokud mas male miminko, ne obrika, co se v pul roce nevejde do miminkovskeho dilu jako ja, tak ta Stokke vydrzi leta. Nasi starsi kluci maji oba rostouci zidle, prvnacek se na ni ted uci, a to neni zadny drobek. Jen to je az pro sedici detatko.