Jaký koupit ohřívač lahví?

zelenaesmolda
19. dub 2018

Uvazuju o koupi ohrivace na lahev,mate zkusenost at uz dobrou nebo spatnou jaky koupit a na co si pri vyberu dat pozor?

absintka19
19. dub 2018

No mne to prislo jako skoda penez. Pouzivali jsme termosku, neustale jsme byli mimo domov takze termoska super+jedna flasticka s prevarenou studenou vodou. Kolem neznam nikoho s ohrivackou takze rada bych pomohla ale znam jen termoskove mamy 🙂

zelenaesmolda
autor
19. dub 2018

@absintka19 no ja jsem si nejdriv taky rikala ze je to zbytecne ale za poslednich par dnu krmim a ohrivam a udelam sunar a je horky,nez se k nemu dostanu je skoro studeny,uz me to nebavi :D

absintka19
19. dub 2018

@zelenaesmolda no ja dam sypkou smes a kdyz dam pul na pul tak jw vzdy akorat. Ja vzdy udelam a je k piti. Treba 166ml dam sypkou smes, do 80ml dam z termosky a zbytek studene. No chvilku to trvalo ale nic lepsiho neni. Venku to ponalu vypada na leto a nechtelo by se mi vracet domu na krmeni. Anebo udelejte horke, samo vychladne a pak podavejte. Moje Adeli je na to zvykla uz 11m 🙂 a lepsi kdyz to neni horke nez horke 🙂 hlavne at je rozpustene.

zelenaesmolda
autor
19. dub 2018

@absintka19 tak domu se vracet nebudu,na to si koupim ty tekute nutrilony a jenom preliju do lahvicky 🙂

zelenaesmolda
autor
19. dub 2018

.....

nijij
19. dub 2018

Používám ohrivacku dodnes syn má 15M

absintka19
19. dub 2018

@zelenaesmolda to jsem neslysela 🙂 husteeee, no doba moderni no 🙂 ja zustanu verna termosce, at uz do mlika nebo naredit a umyt ruce a tak 🙂 mam takovou malou sikovnou, v kocarku se ztrati 🙂

anakolut
19. dub 2018

Používala jsem u obou dětí tuhle Topcom Baby Bottle Warmer 301 a naprostá spokojenost. Hlavně, jak udrží tu teplotu. Čekám třetí, tak snad ještě chvíli vydrží, jinak půjdu do koupě stejné.

dominika1986
20. dub 2018

Já mám philips avent a nemám co vytknout.

beruda
20. dub 2018

Taky jsem byla termosková. Nedělala jsem mléko dopředu, ale až když jsem ho potřebovala, smíchala jsem horkou z termosky a studenou převařenou z lahve, přisypala UM a bylo. Jezdili jsme takhle klidně na celodenní výlety a mám jestli se nepletu 0,4 litru? A k tomu půllitr té studené převařené. Je opravdu malá a v kočárku se to ztratí. Používala jsem to pak i doma, protože to s ohřívačkou trvalo zbytečně dlouho. U druhého, pokud se nezadaří kojení, tak to budu dělat stejně.

zelenaesmolda
autor
20. dub 2018

@absintka19 zila jsem par let v anglii,tam jsou uplne bezne k dostani v kazdem supermarketu.tady jsem je sehnala v lekarne Agel,da se objednat na jejich strankach a pak vyzvednout nebo si nechat poslat

absintka19
20. dub 2018

@beruda jako ja 💋💋💋 pokud u druheho nebudu moci kojit tak stejne, uz to je vychytane 🙏 a az na to myslet ze to nesmim zapomenout to celkem jde. Praxi zdar 🌷🌞🌷

absintka19
20. dub 2018

@dominika1986 aventacke mam flasky a uplne jsem nadsena. At uz mala, velka nebo ucici, bomba 💙

ilonne
20. dub 2018

Dceru jsem nekojila a taky se priklanim k termosce, syn byl zpocatku plne kojen lahvi a taky se mi osvedcila termoska. Proste jsrm to v te horke vode ohrala. Ted bojuji s druhym synem, zatim je opet plne kojen lahvi. Pokud se kojeni jako takove nepodari, venku opet budu MM ohrivat vodou z termosky.

absintka19
20. dub 2018

@ilonne prala bych kojeni. Nejste ale horsi mama jdyby to neslo. Ten tlak psychicky na kojeni byl moji nocni murou a trapenim...a to jsem silna zena...ale ta masaz kolem kojeni je uz prehnana.

ilonne
20. dub 2018

@absintka19 presne, nikoho uz nezajima jak se mame a jak miminko vypada, ale jestli zenska koji. Ja uz pak byla hnusna a odpovidala jsem,.otazkou "a na zachode uz jsi dneska byla?"....

ilonne
20. dub 2018

@absintka19 s tim tretim uz jsem klidnejsi, bude to.50:50. U dcery se nepovedlo, u syna ano. Ale stejne zamrzi, kdyz vidis, ze nekdo prilozi uz v porodnici mimino a jede a ty se budes zase mucit cele sestinedeli. Coz ti potvrdi i LP a detske doktorky v porodnici.

absintka19
20. dub 2018

@ilonne 🌷🌷🌷🌷💙💙💙💋💋💋🌷🌷

zelenaesmolda
autor
21. dub 2018

@ilonne ja se kojit snazm ale nejde mi to,nemam asi dost mlika protoze mala rve hlady i po dlouhem kojeni a posledni dva dny to nechce vubec,potahne parkrat pak se odtahne a rve.stve me to,kojit bych chtela,porad to zkousim ale asi z toho nic nebude...