Kde jste nakupovaly výbavičku? Máte tip na obchod?

mysinka
12. lis 2007

Holky, kdy jste začaly nakupovat věci pro/na prcka? A nemáte tip na nějaký dobrý internetový obchod (popř. kamenný obchod v Praze)? 🙂 Jsem z toho množství věcí tak trochu rozhozená, nevím, kam se dřív podívat 😅 Kdyby to náhodou bylo proti pravidlům diskuze, pište mi prosím tipy do IP. Předem moc díky

lukin
12. lis 2007

mysinka: Já zítra začínám 24. týden a nemám absolutně nic. Plenky si objednám buď tento nebo příští týden, jinak se pomaličku začnu dívat na nějaké oblečení, ale zatím spíš tak pro radost. Kupovat budu nejspíše později. Teď to nemám kam dát, protože zařizujeme byt a všude je bordel 😀 A kočárek budeme kupovat až po Novém roce, totéž postýlka.

pavlinka3
12. lis 2007

No já se přiznám, že pokud nepočítám to, co jsme dostali (proutěný koš, vanička, autosedačka, postýlka), tak jsem koupila 20 látkových plen....zítra mám výsledky tripl testů a pokud bude vše OK, tak začneme nakupovat, protože penízků moc není a kdybychom to nechali na poslední chvíli, tak by toho bylo najednou moc. Přes net nenakupuju, jsem srab a bojím se, že by to nakonec nebylo podle mých představ. Kočárek máme vybraný. Koupit ho půjdeme v lednu, aby ještě měli barvy i z té letošní kolekce a i ty z nové kolekce 😉

majka225
12. lis 2007

ahojte holky ja este taky nemam nic pre miminko,ja by som sla nakupovat ale mne sa samej nechce chodit po obchodoch v Prahe a manzel so mnou nepojde lebo stale je v praci.

helca76
12. lis 2007

Já zatím nakupuji jenom očima, ale už se celkem těším až vyrazím na nákupy 😀 Počítám tak někdy v únoru, tak doufám, že mi ten elán do nakupování do té doby neopustí 😀

petruna
12. lis 2007

Ahoj,
pred 16tt jsem mela jen to, co jsem dostala od kamaradek.
Po velkem UTZ jsem si pro radost koupila par oblecku a v dobe neschopenky (20tt - 21tt) jsem se pekne rozjela na internetovych obchodech a na mimibazaru. Ale jen takove drobnosti.
Velke veci, jako kocar, postylku apod. bych chtela poridit po novem roce.

anka.
12. lis 2007

Ahoj, my máme zatím jen pár "úchylných" kousků, kterým jsme nemohli odolat 😀 a jedno chrastítko. Jo a kočárek jsme objedali tuhle sobotu, protože má dodací dobu 2 měsíce a s naším štěstím v tom bude ještě určitě nějaký problém 😅

anka.
12. lis 2007

Jo a nemluvě o tom, že celá rodina hrabe v "archivech" takže přicházejí v úvahu i oblečky 50 a více let staré 😀 😀 😀 A babička když slyšela, kolk stojí dneska kočárky, zeptala se zcela vážně, jestli raději nechceme tan po mě 🤐 😀 😀 Máte někdo podobné zkušenosti? 😉

tlapicka
12. lis 2007

doporucuju spuntik.cz nakupovat se dopredu musi snad jen kocarek pokud ho potrebujes a autosedacka, vsecko ostatni pocka az tesne pred porodem. vzdyt toho neni moc potreba. kdyz zacnes zbytecne brzo, tak nakoupis zbytecne moc nepotrebnych veci... my dedili jen nejake obleceni, jinak vsecko kupovali a vybavicka nas stala 10 tisic plus pozdeji kocarek. Nekupovala jsem ho dopredu. kdyz jich je vsude kupy, rikala jsem si, ze koupim az bude potreba a tak jsem koupila az poradnej sportak ve vyprodeji 😅

bihan
12. lis 2007

Anka, mne svokra doniesla celú tašku plnú oblečkov snáď ešte po manželovi 😅 Staré štrikované svetríky otrasných farieb a tvarov...teeeda.. fakt sila.. tak som sa poďakovala a celé to letelo do koša 😅

mobina
12. lis 2007

Tak já už mám skoro všechno vyřízené, ale to jen díky tomu, že dědím po švagrové. Chybí mi už jen kosmetika a to má fakt ještě čas. Co tedy budu dělat v lednu a únoru fakt nevím 😀
Anko já taky dostala dvě tašky a pár kousků se hodilo. Ty šílený pleteniny dávám stranou 😝

lukin
12. lis 2007

Tak dneska mě mamka překvapila. Přinesla mi celé 4 tašky plné malých oblečení pro miminko, i boty a dokonce i pár plínek a kalhotek 🙂 No je to super. Některé jsou sice nošené, ale hezké a některé věci jsou úplně nové 🙂 Takže nic nebudu kupovat kromě čepiček a plenek.

mandragora
12. lis 2007

já jsem čekala na výsledky tripl testů,mám ještě něco po starším synovy,ted momentálně moc peněz také nemáme,tak dost nakupuju po sekáčích a dost se inspiruju na MMB

adriana1
12. lis 2007

Ahoj,
záleží na tom kolik do toho chceš dát např. madrkér má pěkné věci ale internetová stránka jim funguje ang. ta česká je momentálně mimo provoz. Něco maloučko sem už dostala. Do orodnice si vezmu věci po mě kdy sem byla malá pak si je koupím nevím jak bude velké. Jak se znám tak určitě neodál a pár hadříčků koupím

minea
13. lis 2007
petruna
13. lis 2007

me nabidla jedna znama (pani nad 70 let), jestli nechci kocarek, ktery nasla u popelnice, ze je tam potreba jen opravit kolecko.... 😅
hodne lidi ma zazito, co takova vybava stoji, tak se nam v dobrem snazi pomahat, ale uz nevi, ze se da pomerne slusne nakoupit v sekacich v bazarech a i nove veci nemusi byt nutne drahe, nehlede na to, ze clovek casto podedi hezke veci po pribuznych, kamaradkach apod...

many
13. lis 2007

ahoj holky 🙂
minea - díky za tipy,tam pak mrknu jak začnu nakupovat,no možná i dřív 😉
já jdu příští pátek na screening v prvím trimestru a pokud bude vše v pořádku,tak hned začnu nakupovat 😀

yasmin07
13. lis 2007

Tak já jsem začala nakupovat od 18tt, ale spíš jen to, co se mi fakt líbilo 🙂 Pár věcí už mám, ale raději z kamenných obchodů. Kočárek, postýlku a autosedačku budu nakupovat až naposled.

adriana1
13. lis 2007

včera sem objevila levný bazárek z hezkýma kočárkama

many
13. lis 2007

kde pak? Na netu nebo tam někde u vás?

anka.
13. lis 2007

petru_jo, tak to je taky dobrý 😀 takže kočárek už máte, jo?! 😀 😀 😀

adriana1
13. lis 2007

V kolíně. podívám se na net jestli najdu adresu. Mělasem jednu adesu kde prodavají i z olomoucemaminky

adriana1
13. lis 2007

tak např. htt://deti.bazac.cz/n/86-kocarky/

petruna
13. lis 2007

anka : 😀 ja moc neumim odmitat dobre minene dary, tak jsem musela zalhat, ze uz kocarek mame 🙂

adriana1
13. lis 2007

Jaký máš?

frufrunka
13. lis 2007

anka: nemáš náhodou objednaný Hartan? Já ho už koupila, protože mě ta dodací doba trošku zarazila, tak jsem vzala ten, co byl na prodejně... 🙂 A jinak naši mi taky nabízeli kočárek po mě, ale kupodivu se mu nebráním, bude dobrý na terase, má velikánskou korbu. Ten Hartan bude repre na procházky a tak a na drndání na terase, kde na ten kočár navíc bude slintat a možná i čurat pes, tak snad poslouží ten po nás... 😅

anka.
13. lis 2007

petru_jo já jsem s tím měla taky problém, ale máme takový opravdu minibyt, že to jinak nejde. NOVÉ svetříky ze 100% polyesteru z 80. let tak zůstanou i nadále originálně zabalené 😀 😀
adriana_jestli se ptáš, petruny, jaký má kočárek, tak nic ve zlém, ale asi jsi to nepochopila 😉
frufrunka_nene - objednali jsme si mutsyho, máme přece jen čas, ale jak jsem psala - u nás jeden nikdy neví 😅 (ale je fakt, že ten velkej kočár po mě se např. u babičky taky třeba ještě šikne) hmmm a trochu mimo téma, ale ptala jsem se, jesti ty kočárky jsou nějak impregnovaný a paní prodavačka mi řekla, že promoknou a tak se přes ně musí dávat ten igelit - zlatý koženkový po nás, co?! 😒

frufrunka
13. lis 2007

Jojo, ty prej vydržely všechno...
Jinak ještě k tématu: 🙂 mysinko, já začala nakupovat po velkém ultrazvuku, ale spíš proto, že jsem z vesnice a když už jsem byla ve větším městě a měla auto, tak jsem vzala ty větší věci autem. Teď už bude zima, náledí, hnusně a tak, tak jsem usoudila, že mě to bude víc bavit v posteli než na nákupech... 😀 Akorát ještě ježíškovi napíšu o autosedačku a přes net koupíme monitor dechu. Takové blbinky, jako kosmetiku, plínky a tak, to budu asi kupovat pak za pochodu podle potřeb nebo podle toho, jak to bude mimi snášet (kamarádce se mimčo z nějakých plínek osypalo a to jich měla asi 10 balíků...)

varfa
13. lis 2007

Tak já už mám téměř všechno a je to hlavně proto,že švagrová obě děti rodila na konci sedmého měsíce a nic ještě neměla.Pak tedy museli koupit všechno na rychlo a nemohli si ani vybírat.

mobina
13. lis 2007

No mě se ten předstih taky vyplácí, protože třeba na fusak čekám už 14 dnů a vypadá to, že ho dodají nejdřív za dalších 14 dnů. Teď kolem vánoc to asi z objednáváním přes net nebude nic moc 😒
Petruna 😀

berry07
14. lis 2007

Ahoj! Doporučuji body na této stránce :http://www.batolata.cz/katalog.php?strana=2&kategorie=...
Ta s dlouhým rukávkem opravdu hodně užijete a tady je mají i lehce přes 100 Kč, máme ta za 135,- , je to pěkná bavlna a jsem moc spokojená....
Zdravá miminka !