Kojící polštář - i na spaní a hnízdečko

janager
29. pro 2018

Maminky, existuje nějaký kojící polštář, který byl variabilní ve smyslu, aby byl vhodný jak na spaní v těhotenství, na kojení a možnost hnízda? Aby byl potah pratelný? Který se vám osvědčil?

malecek
29. pro 2018

Nechej si ušít na zakázku a oni udělají přesně podle potřeb. Já si nechala ušít od www.byluci.cz a polštář mám teď na spaní , pak na kojení a dá se svázat i na hnízdo. A pratelny je samozřejmě

wxkatuska
29. pro 2018

Mám tento a jsem s ním spokojená, prala jsem polštář i obal. Určitě bych nekupovala polštář vyplněný kuličkama, to šustění je nepříjemné na spaní i kojení 😊 https://www.motherhood.cz/tehotensky-polstar-mo...

kattyd
29. pro 2018

Mam polstar Matysek maxi a dle popisu bymel vse co pises splnovat. Zatim tedy vyuzivam pouze na spani v tehotenstvi. Popravde ale stejnou sluzbu na spaniudela maly polstarek mezi koleny, otacet se v noci s polstarem jak kanoe zboku na bok je celkem obtizne 😁

zuzekk
29. pro 2018

Doporučuji podlouhlý (140cm) polštář z Lidlu - za ty peníze, i kdyby ti na některou z potřeb nevyhovoval, je to zlatý 🙂 výplň ne kuličková, příjemná, prát se dá, je bez potahu, ale ušít pravidelnou rouru zvládne každý.

@kattyd mě třeba malý nestačí - z mezinohou mi snadno vyklouzne, najít se to pak v polospánku nedá, umisťuju si ho i pod stehna když jsem na zádech, pod záda na čtení,...
V období, když jsem ho fakt potřebovala (bolest kyčlí) jsem měla z druhé strany jiný s pohankou a byla tak obložená jak mimino v hnízdě - doporučuju 🙂

jednaholkaa
29. pro 2018

Ja jsem si taky myslela, ze by mi kulicky lezly na nervy, ale nakonec mi vyhovuji..Polstar se da diky nim vytvarovat di urciteho tvaru a drzi..susteni mi nevadi. Matysek je pry dobry polstar napriklad..