Košík pro mimina. Vyplatí se ho koupit?

merja
28. únor 2012

Ahoj, chěla jsem se zeptat, jestli se vyplatí koupit košík pro mimina. V ložnici postýlku a v obýváku košík. Nebo rovnou koupit dvě postýlky? Pokud by se koupil použitý košík, dá se k němu dokoupit matrace nová, ... ?

sabatko
2. bře 2012

Na syna jsme měli košík, bydlíme v domku a v ložnici jsme měli postýlku, ale po domě jsme používali košík až do 6. měsíce, pak už se přetáčel, tak jsme jej zrušili. Každopádně syn spal v koši mnohem lépe, než pak v postýlce a nakonec skončil u nás v posteli. Koš už absolvoval 2 další děti našich známých a stále vypadá jak nový. Takže za mě koš super věc🙂)

gabadan
3. bře 2012

Sice máme postýlku na kolečkách (super věc!), ale protože máme po celém bytě shrnovací dveře, tak s ní můžu jezdit jen v ložnici...
V obýváku jsme měli prvních několik měsíců (než děti začaly pást koníčky a sledovat okolí) košík -starý od kamarádky, službu udělal

jenny.kay
3. bře 2012

my košík nekupovali. Malá odmítala být v ložnici v postýlce (a to ji máme v podstatě hned u obýváku, ale prostě tam přes den být nechce) a košík mi přišel drahý. Ze začátku jsem měla v obýváku kočárek, ale musela jsem kolečka mýt po každé procházce. Mimi tam stejně řvalo, je prostě společenská a chce mít výhled. Takže dokud se nepřetáčí, mám ji na hrací dece na rozloženém gauči, za chvíli pošupajdí s dekou na zem. A je na ní šťastná a vydrží celý den, i tam spí. mám ji tam od tří týdnu, jsou jí tři měsíce.

sova33
4. bře 2012

Taky si košík nemůžu vynachválit. Sehnala jsem ho velmi levně (cca 400 i s poštovným) z druhé ruky a udělal velikou službu. V šestinedělí spal prcek jenom v něm (první dva týdny jsem ho měla s košíkem v posteli, měla jsem trochu zdravotní problémy, tak jsem nemusela "zbytečně vstávat z postele. Pak tam spával přes den, měla jsem ho v obýváku hezky na očích a po ruce 🙂 Bylo mi líto, když z něj odrostl.

keckemet
4. bře 2012

Zdravim, pro nas se urcite vyplatilo🙂 Kazde z mych deti v nem spavalo po celem byte asi do roku 🙂
Potom se zase schova a bude na dalsi miminko 🙂