Látkovky Petit Lulu - jaká velikost?

limonadova
8. bře 2017

Ahoj holky,

prosím o radu - ráda bych pořídila miminku látkovky od Petit Lulu, ale nevím jaké? Máte prosím zkušenost, zda pro novorozence jsou od této značky lepší přímo novorozenecké, nebo mohu koupit ty jednovelikostní? Je to dle váhy, ale dříve jsem četla, že jejich plenky jsou trošku větší, tak bych nerada koupila "špatné...." Proto bych ráda radu od vás, které s nimi máte zkušenost od narození miminka....Děkuji🙂

kacenka115
8. bře 2017

@limonadova kamarádka je používá a stačily ty jednovelikostní. Velká spokojenost s nimi. Pro novorozence do nich dávala čtverce na novorozenecký sklad a pak přešla na bambusovky. Mám v plánu to dělat stejně 😉

sarkusa666
21. dub 2017

Ahoj, já tedy osobně bych doporučila na cca prvních 4 - 5 měsíců klasické čtvercové plenky vysokogramážní a poté bych přešla rovnou na jednovelikostní kalhotkové pleny, popřípadě SIO - ty ale dělají větší objem na zadečku to je pravda.Mému synkovi je 10. měsíců a je drobnější postavičky a tak mu jsou tak akorát až teď🙂 Jinak SIO jsou skvělý na noc,opravdu zatím vždy vydržely bez protečení a to se my někdy budí ještě pořád po 3h...Takže ráno je to pěkně nacuclý🙂 Jinak jestli chceš od narození používat kalhotkové plenky a dítko nemá 4,5kg tak bych šla do těch novorozeneckých-drobnějším miminkům sedí o poznàní lépe a vydrží cca do pul roku

ivule21
3. kvě 2017
Uživatel ivule21 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ivule21.

Za mě rozhodně jednovelikostní. Jsou vhodné od narození do snad konce plenkování. A jsme s nimi velmi spokojeni. Navíc teď nabízí eshop MiniBaby slevu 10 % po celý květen tak pokud chcete kupovat tak zkuste tady: https://www.minibaby.cz/