Lehátko pro miminko. S jakým jste spokojené?

elizzah
18. únor 2020

Doporučil by mi někdo lehátko pro novorozence s jakým jste spokojené mě se docela líbi vybrační od zopy jen s ním nemám žádnou zkušenost tak me zajímají vaše názory a zkušenosti.

jako_mala_holka
18. únor 2020

Zrovna jsme koupili Kinderkraft 5v1 Unimo, ale zkusenosti s nim zatim nemam, mimco se narodi az v cervnu... libi se mi ale, ze je pouzitelne na dlouho, od uplneho lehu vc houpani az po kresilko, akorat tedy neni vibracni a nehraje, ale to jsme ani nechteli

lpch
18. únor 2020

@elizzah Ja mam dobrou zkusenost se sedatky od Fisher Price, ale uplneho novorozence jsem do nej nepokladala, zacala jsem tam na chvilku davat az nekdy kolem druheho mesice

puhelin
18. únor 2020

Mam nejobycejnejsi, ktere existuje. Bez houpani a bez vibrace. Nepouzila bych to. Pouze ma hrazdu, abych na ni mohla povesit hrkacku. Je v nem pouze na cca 15 minut, kdyz se sprchuju, nebo kdyz ohrivam obed. Cca od 2 do 4 mesicu. Ted mam v koupelne na zemi podlozku a hraje si na ni sam, to same u kuchyne.

charliina
19. únor 2020

Zopu jsem si koupila minuly tyden, taky me nadchla, mala se ma sice narodit az v dubnu ale myslim si, ze lehatko bude super- když pominu priserne melodie ze kterych mam pomalu depresi i ja tak je fajn 😃 Ma pevnou konstrukci což je super a i to polohovani je fajn, ze to vyuzije i pozdeji jen jako sedatko. Plus teda muzes jak houpat tak zapnout vibrace- za me asi splnuje vsechna ocekavani☺️

astyna88
19. únor 2020

Prosim te,hlavne ne vibracni....to je mor na detske kosti a vazy. Takovy nesvar,ktery se dost chytil. Pro funkci staci uplne obyc za par korun, stejne tam je dite jen do doby,nez se ti muze otocit....