Máte někdo doma přebalovací komodu Jardrew Friends?

verunka2292
2. lis 2015

Ahoj maminky,ráda bych zjistila nějaké zkušenosti s komodou Jardrew Friends.Našla jsem jí na netu a moc se mi líbí.Bohužel o ní nemají psáno moc informací ani třeba foto s otevřenými šuplaty.Zajímá mě hlavně zda je komoda kvalitní a stabilní a jak moc jdou šuplata otevírat(některé jdou třeba jen do 3/4 a ne až na doraz).Přidávám fotku abyste věděli jakou konkrétní komodu mám na mysli 😉.Mám ještě na koupení dost času ale tahle mě vážně zaujala 🙂 .Moc děkuji za názory.

veru11
2. lis 2015

Mame temer totoznou a uz bych ji nekoupila. Prave z duvodu nepraktickych suplat. Nejdou vyjet az nadoraz, tudiz prvni horni suple je "zazdene", jelikoz se do neho pres prebalovaci plochu dostava hrozne tezko. Jinak je komoda stabilni, ani se nehne...

ajik123
2. lis 2015

Já si vybrala tu, které jde sundat ta část na přebalování a zbude skříň pro děti 🙂 je to velmi praktické.

verunka2292
autor
2. lis 2015

@veru11 aha,tak toho jsem se právě bála 😖 .Když ono je fakt blbý takhle něco objednávat přes net,protože člověk si to nemůže prohlédnout.Jenže někde v nábytkách nevím zda bych sehnala..

verunka2292
autor
2. lis 2015

@ajik123 téhle ta vrchní část právě sundat lze, což mě připadá taky super 🙂

craki
2. lis 2015

Ja na tyhle "hotove" prebalovaky rezignovala... Vzdycky se mi na nich neco nelibilo... Treba u tehle se do prvniho supliku prakticky nedostanes, ikdyby ten suplik vyjel cely... Skoncila jsem u komody Malm z Ikey a na ni mam polozenou prebalovaci podlozku s venym dnem... Ten je siroky jenom 50, takze neni pres celou komodu a do prvniho supliku se dostanu. Navic se da podlozka dat treba na vanu pri koupani jelikoz ma pevne dno a nosnost 10kg Fotky mam nekde u ne na zdi (20.zari). Obecne jsem detskemu nabytku neprisla na chut a bilou komodu pozdeji pouziju kdekoli v byte...

verunka2292
autor
2. lis 2015

@craki já právě taky ze začátku myslela že si koupíme normální komodu a na ní si dám přebalovák.Jenže u normálních komod je většinou hrozně malá hloubka tak do 50cm 😖.A když na vrch dám jen přebalovák tak mi to pak přijde nestabilní protože je o dost delší a i mimi pak bude delší.Ale ta tvoje komoda vypadá hezky.Tak já nevím,jsem z toho bezradná 😀

craki
2. lis 2015

@verunka2292 Nestabilni to neni, teda ja si to tak udelala 🙂 Je to odsazene na kazde strane, zespod zarazky, fakt pevne dno... Prcek ma ted pres 70cm a porad se mi na tom prebaluje dobre... Kdyz jsem to kupovala, ani jsem nevedela ze se mi podlozka vejde do vany a ja nebudu muset s vykoupanym prcek litat pres pul bytu ale vsechno si v klidu udelam v koupelne.. Ale kazdemu vyhovuje neco jineho ze...

verunka2292
autor
2. lis 2015

@craki aha,nevěděla jsem že máš ze spod zarážky tak to bych se pak už nebála že mi to sjede 🙂 .

Jinak ted jsem našla ještě další komody kde právě ten přebalovák je jakoby do zadu a vepředu nepřekáží v otevírání šuplíků,a dají se zvolit různé barvy 🙂 .Takže ten by byl asi o dost lepší.

psya
27. pro 2015

@verunka2292 Jéé, odkud je tento obrázek? NEmohu sehnat nic, co by mi vyvovovalo a tady to vypada, ze se dostanes alespon do supliku..

arkerian
19. bře 2016

@verunka2292 Ahoj, objednala jsi nakonec z těchto stránek (www.komody.cz), ze kterých pochází obrázek? Dívala jsem se na ně a docela mě zaujaly. Cenově vychází dobře, vzhledově se mi líbí a s kvalitou by to mohlo být také dobré

verunka2292
autor
19. bře 2016

@psya Promiň že jsem se neozvala,nějak jsem přehlédla že jsi na mě měla dotaz.Je to ze stránek http://www.komody.cz/10127,cz_prebalovaci-komod....

@arkerian Ahoj,nakonec jsem neobjednávala žádnou protože přítel vyrobil vyrobil na míru větší 🙂.Ale o téhle jsem přemýšlela hodně,zdá se být aspoň taková kvalitnější oproti jiným..myslím že by to neměla být špatná volba 😉