Máte zkušenost s chůvičkou od Babymoov?

lucinka_1984
19. čer 2015

Ahoj holky,

zrovna jsem ve fázi vybírání chůvičky a jsem trošku bezradná 🙂 Chtěla bych video chůvičku a nejvíce mě zaujala právě od Babymoov Touch screen, protože jí pár maminek vychvalovalo na diskuzích. Ale nemám kolem sebe nikoho, kdo s ní má zkušenost, takže budu ráda za každý názor od zkušenějších maminek🙂

Mockrát děkuji!

hojzula
21. čer 2015

Ahoj,
my máme tyto
https://www.feedo.cz/obchod/kojenecke-potreby/b...
S kamerou nám to prišlo zbytočné, pretože keď chúvička začne vybrovať a pak počujem plač, aj tak tam utekám.
S dosahom signálu a prenosom sme spokojní. Tak veľa zdaru s výberom 🙂 nech ste spokojní 🙂

lucinka_1984
autor
22. čer 2015

Skvělé, mockrát ti děkuji za pomoct. Na jejich stránkách jsem koukala i na tu lehačku, nemáš náhodou zkušenost i s ní? 🙂)) 🙂 😉

hojzula
22. čer 2015

Neni zač 🙂 lehačku som moc chcela,ale potom,ako som si citala,ze mimi tam dlho nemoze byt a brani to vyvoju,tak som si kupila radsej hraciu deku s hrazdičkou, tam sa krasne vyhra,mam ju v kuchyni na stole, ma take mantinely a malá sa začína prevalovat na bok 🙂 ked sa nudi,dam ju past konicky,neznasala to a teraz ju to bavi ako na mna kuká 🙂, na lehačke je to sice pohodlne,ale moze len kopkat nozkami. To ju mozem posadit do autosedacky. http://www.detska-lehatka.cz/hraci-deky-baby-mi...
Pekny vecer a dobre povyberajte,nech ste s mimi spokojni 🙂

leeena_4
22. čer 2015

Ahoj, nemáme s kamerou, ale obyč a dosah mají super, fungují už třetím rokem 😉

lucinka_1984
autor
23. čer 2015

@leeena_4 Je tak to jsem ráda, že vybírám od správné značky, děkuji za názor 🙂
@hojzula Mně právě říkala sousedka, že je s ní moc spokojená, protože má malou pořád u sebe, dobře na ní vidí a malá ani nepláče a pozoruje, co se kolem ní děje. Tak jsem si říkala, že by byla alespoň pořád u mě a já bych u toho třeba aspoň uvařila 🙂 🙂

hojzula
23. čer 2015

@lucinka_1984 🙂 tak dobre vyberte, nech ste spokojné obe 🙂 treba si to uľahčovať, ako sa len dá 🙂

vendulida
26. čer 2015

Kamarádka má a co vím, je spokojená hodně.