Matrace a postele pro větší dítě - Ikea vs. jiné

laisobel
7. črc 2016

Holky mate nekdo pro dite tu detskou postel se zabranou z IKEA?
Januli jeste nejsou dva ale z detske postylky nam vyleze tak uz chceme koupit tu cca 160ku postel.
Libila se mi jinde na eshopu postel Severin ale nemaj prodejnu a bojime se koupit nabytek jen podle fotky. Takze nakonec asi IKEA. Naji tam takove obyc ale pekne.
A pak matracka. Mate nekdo matracku z IKEA? Ja mela do svoji postele a moc spokojena jsem nebyla. Tak vaham. Dneska jsem poptala v Purtexu ale uvidim s jakou prijdou cenou...
Takze holky - nazory a zkusenosti sup sem s nima 😀
Diky!!

domibeyoutiful
7. črc 2016

Ahoj, matrac z Ikea nemáme práve preto, že mi prišli dosť nekvalitné a deťom, ktorým sa páteř len vyvíja by som ju asi nedávala vôbec. Inak čo sa týka postelí, sama deti ešte nemám no my sme si kupovali postel a v podstate aj dosť iných kúskov nábytku z Moebelixu, vyšlo to ešte lepšie než v Ikei a páči sa mi to asi viac, tak mrknite prípadne aj tam a inak matrac máme z Jysku a som spokojná, tak skúste ešte to, tie Ikea matrace mi fakt prídu dost nanič 🙂

laisobel
autor
8. črc 2016

@domibeyoutiful bezva díky za tip, juknu tam.
My prave doma mame matracky z Purtexu a jsou super, tak snad to nejak klapne.
IKEA neco super ale neco je des no...

micaella23
8. črc 2016

Nechali jsme si delat matraci na miru, vysla na 15tis i s 40% slevou od renomovane firmy, pritel ma 120kg , ma pres 2metry a proste vsechno prolezi... Nakonec ji take prolezel behem roku, ted mame supr matraci z Ikea, 2roky, asi 5cm vysokou PC 3500,- a je bozi, ani dulecek... i postel a rost drzi.. Takze za me asi takhle pro predstavu

laisobel
autor
10. črc 2016

@micaella23 tak to mate presne obracene.
Pritel presne 120kg a skoro 2 metry a ma matracku z Purtexu uz ty jo asi sedm let a porad super a ta z IKEA byla do roka na vyhozeni.
A postel pravr mame z IKEA dva roky starou a vrze a rost je na vyhozeni.
Asi je to fakt i kus od kusu, na co clovek natrefi....
No uvidime 😀