Molitanová podložka do vaničky, kde ji seženu?

martinakab
12. kvě 2016

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat: Kde bych sehnala molitanovou podložku do vaničky? Jestli jí máte, tak by mě ještě zajímali Vaše zkušenosti s touto podložkou. 🙂 😉

iveta93
12. kvě 2016

Koupila jsem přes e-shop. Je pro mě zbytečná. V porodnici mě naučili koupat na ruce tak jsem u toho zůstala. Když jsem jí jednou používala tak byla akorát nacucaná vodou přijde mi praktičtější ta ruka nebo látkové léhátko. Ale někomu může vyhovovat. 😉

herminka
12. kvě 2016

Za mě je taky lepší koupat na ruce anebo látkovém lehátku.

kika_21
12. kvě 2016

Používala jsem malou vaničku s výpustí nebo stačí osuška či lát. čtvercová plena.

junkka
12. kvě 2016

My nejdřív pouzivali kovové látkové ale teď už se nám tam nevleze, tak manžel koupil velkou molitanovou v sambaby a tu používáme doteď. Dceru bych na rukách neunesla, koupe se ráda a dlouho a v půl roce měla 10 kg. A po koupání jen vyždímám a dám na radiátor a je to hned suché

jitavrtule
12. kvě 2016

kupovala jsem z netu. byla fajn, jen to chce mit kde dukladne ususit (my davali schnout na zebrik radiator) a po dvou mesicich se ma vymenit (pisi i v navodu). mala ji mela rada.

magdalenan
12. kvě 2016

U prvního jsem měla kyblik a nevyhovoval mi, vaničku nechci, ale koupila jsem si právě tuhle podložku do ní, že bych ji zkusila do velké vany misto lehátka, ale mimi je teprve na cestě, tak nevím. Když to bude k ničemu, škoda peněz to nebude 🙂

http://www.detskyraj.cz/hygiena/lehatko-penove-...

martinakab
autor
13. kvě 2016

No my v paneláku máme malou vanu a dost málo místa i v bytě, tak se mi nechce kupovat vanička, protože nevím kam bych ji vždy schovala. Myslím si že kdybych koupila jen tu podložku a používala bych jí do té naší vany, tak by to bylo super. 🙂

tery_s
12. srp 2016

@martinakab Ahoj, taky bych chtěla koupit tu molitanovou, klasické lehátko mi nepřišlo praktické a ve vaničce na ruce to je nepohodlné. Viděla jsem u kamarádky tu molitanovou a koupali v tom krásně, přišlo mi to pohodlné. Chtěla bych znát více názorů, ale je to půl na půl někomu se neosvědčilo kvůli sušení a někdo to preferuji před kovovým látkovým, tak uvidíme... 😉

digydigy
12. srp 2016

@tery_s molitanove dlouho schne, naše nejde za nic pověsit a po několika vykoupanich zezloutlo od koupaciho oleje, navic nema takový sklon, takze se neda dat moc vody a mokré casti po chvili studi. Chtela jsem ho vyhodit, ale pak jsem pro nej nasla vyuziti - syn na nem spi, kdyz ma rymu (spi se mnou v posteli, tak aby mel hlavu vys), nicmene spouste maminek molitan na koupani vyhovuje

tery_s
12. srp 2016

@digydigy No vidite každý v tom vidí něco pro něco proti. Co se osvědčilo vám místo molitanoveho, klasické kov s látkou ?

salenas
13. srp 2016

i my měli molitanového medvídka a moc spokojená, nacucal se teplou vodou a miminko bylo spokojené, jen jsem hodila teplou žíňku na bříško. používali jsme ho tři měsíce, nebylo zničené, nic, prostě jsem ho po koupání vymačkala, položila na šnury s prádlem a za chvíli bylo suché

digydigy
13. srp 2016

@tery_s ano, kromě molitanoveho jsme dostali i kovove s latkou, to se nam pouzivalo lepe. Stejne jsme je pouzivali dost kratce, zacali jsme se pak koupat s malym, takze jsme slouzili misto lehatek my.

petul81
23. lis 2016
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.

Doporučuji pěnovou podložku http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901829337-penova-podlozka-maxi-zeleny-medved.html Byla jsem s ní spokojená!