Nakupujete oblečky ještě před otěhotněním?

andiri
19. zář 2010

Hezký večer, jsem tady nová a rozhodla jsem se přihlásit na tyto stránky. Teprve se tady rozkoukávám a doufám, že píšu do správné kategorie. Chtěla jsem se zeptat, zda nakupujete oblečky ještě před těhotenstvím. Já už pár oblečků mám doma a dneska jsem zabrousila na Aukro a vyhlídla si tam dva balíky oblečení pro mimi. Jeden je na chlapečka a druhý na holčičku. Je to za skvělou cenu a já teď váhám, jestli aukrovat nebo ne 😒 . Co byste dělali vy? Je to velký balík oblečení pro mimi od půl roku do roku, je tam přes 30 kusů oblečení a je za cenu 123Kč zatím.

betuse
19. zář 2010

Ahojda,přiznávám, že taky někdy váhám, ale nakonec nechci nic uspěchat.A spíš tam je pak strach, že tím akorát něco zakřiknu. Kamarádka zas říká, že když se něco koupí před těhu, tak se to má schovat na půdu nebo do sklepa anebo úpně jinam z domu.Tak nevím. 😒 Je pravda že když se mi opravdu něco líbilo, tak jsem to taky koupila s tím, že to kdyžtak daruji. Ale s tím velkým nakupováním bych já osobně zatím počkala, a co se týče oblečení, takovéto výhodné koupě budou pořád. Já když kouknu na mimibazar nebo mimiaukci nebo aukro tak se tam dá sehnat každou chvíli něco suprovýho.Kamarádka teď vydražila na mimiaukci pytel hezkýho oblečení na holčičku za 20 kč.
Tak přeji hodně zdaru při rozhodování................ 🙂

stazina
21. zář 2010

Ahoj ,já dvě děti mám, kupovala jsem něco s předstihem , vždy to měla doma, a nic. Holky, budte v klidu...přece tomu sami nevěříte, že neotěhotníte jen kvůli tomu, že máte ve skříni pytel s dětským oblečením? A nebo sdna , že kvůli tomu, že v 6tt koupíte dupačky určitě potratíte? Jsou to blbosti a tak pokud se vám něco líbí, klidně bych to koupila, ale!! Myslím, že při snažení je to nasškodu - mít doma hadříčky na děti...člověk na to pak víc myslí, rád se v nich přehrabuje, nejraději by je všechny vyžehlil a už už naskádat do skříně, aby byli připravené..a to teda taky není dobrý...takže podle máho názoru, když natrefíte na něco hezkýo, tak rpoč to nekouit, ale nepřehánět to...určiět bude i další aukce, ael jestli po těch věcičkách tak toužíš, kup je....pak je doma uklid a vytáhni až budeš ve 25tt prát a připravovat výbyvičku. 🙂
Držím palce, at se to brzo podaří 😉

aemmi
24. zář 2010

Ahojky, já taky ještě těhotná nejsem a tuhle jsem neodolala a koupila 2 bodyčka a jednu plínku 🙂 ale větší zásoby dělat nebudu, jen když se mi něco líbí a je to v akci, tak neodolám : 😉

luuciee83
24. zář 2010

Ahoj holky! já se přiznám, že ještě než jsem čekala Matýska, tak jsem si taky pár věciček pořídila - dokonce mi asi tři dala kamarádka k Vánocům 😎 a sdílím názor, že to, jestli máte nebo nemáte něco doma před otěhotněním, určitě neovlivní to, jestli těhotné budete nebo ne 😉 u Adélky bylo samozřejmé, že věcičky doma byly... stejně tak kočárek - říká se, že by neměl být doma, až po porodu... u Matýska jsme to tak dodrželi, byl schovaný u babičky a dědy - u Adélky jsem ho celé těhu měla schovaný v komoře 😉 🙂

aemmi
24. zář 2010

tak jsem ráda, že nejsem jediná 😀 třeba můj muž o tom ví, ale u nás oma bych to nikdy neřekla, by se mamka zbláznila...když teta čekala bratrance, tak si koupili kočárek a měli ho doma, no a má mamka, babička a prababi děsně vyšilovaly, že se miminu něco stane a tak, tetu, která byla někde v 7-8 měsíci akorát zbytečně stresovaly 😠