Nebesa nad postýlku, jaké rozměry látky mám koupit?

verush_k
11. srp 2016

Zdravím všechny maminky, ať už nastávající nebo ty, co děti mají. Já teprve dítě čekám a jelikož mám termín 22. listopadu, tak už začínám shánět věci, protože je to co by dup 😀 Nechci se ptát, zda nebesa nad postýlku nebo ne, protože jsem se už rozhodla, že je chci. Líbí se mi, že je postýlka načančaná a také to plní funkci ochrany, navíc je chci z průsvitné látky, takže na prcka uvidím. Jen se prostě nemůžu nikde dopídit rozměrů. Nebesa mi ušije kamarád, ale potřebuji vědět, jaké rozměry látky mám koupit. Poradí mi některá, případně pošle i foto? Chci, aby šly celé zatáhnout. A také ještě, kde se kupuje ten držák na to-levně? Děkuji moc za cenné rady 🙂

malacarodejka1
11. srp 2016

Ahoj, Kostrukci si kup třeba na bazaru https://www.sbazar.cz/hledej/konstrukce na nebesa

misao
11. srp 2016

Konstrukci jsem kupovala novou za 200 ve vesně. Jinak jestli jí budeš mít po dlouhé straně a budeš chtít opravdu dokola (třeba i proti hmyzu), spočítala bych obvod postýlky +něco málo navíc na překrytí, přídavky na šití. Výška se pak odvíjí podle nastavení, jde s tím kousek pohybovat.....

verush_k
autor
11. srp 2016

Super, děkuji moc za rady...Postýlku ještě nemáme, tak bude asi lepší to přeměřit podle ní a nechat nějaký kus navíc.. 🙂

magdalenax
11. srp 2016

@verush_k Mně osobně se také líbí