Nepropustná podložka pro děti

lucie_j
2. črc 2019

Jakou máte osvědčenou nepropustnou podložku pro děti? Potřebovala bych něco na velkou postel pro syna, má sice už skoro 4 roky, ale tak jednou za 2 měsíce tvrdě usne a i když se zbudí, tak už to nestihne. Kupujeme novou matraci a chtěla bych aby nějakou dobu vydržela. Do dětských postýlek jsem vždy měla emitex, ALE na dovolené je měli i na velkých postelích a zjistila jsem jak je to nepohodlné a jak se na tom člověk potí.

hanka_12345
2. črc 2019

V ikea maji

jannym
2. črc 2019

Emitex

avital
2. črc 2019

Kupovala jsem na 4home, spime v jedne posteli a vubec to necitim, byly asi za 300 jedna, fakt jemnoucky. Puvodne jsem detem koupila jiny a ty jsou teda desny, jak pises...

pavla555
2. črc 2019

@lucie_j se přidám, taky to budeme řešit... Ta vypadá pěkně 🙂 Díky 🙂

makronka222
3. črc 2019

Ze spoda je igelit, aby to nepropustilo, jasne ze to nebude prodysny. Takze je asi fuk, co koupis

lucie_j
autor
3. črc 2019

Není to jedno. Třeba v nemocnici dávají pod klasické prostěradlo ještě nepropustné a zdaleka to nebylo tak hrozné jako na podložce od Emitexu a to tam bylo větší horko. Asi zkusím to z toho odkazu, vypadá asi nejlépe.

eva118
3. črc 2019

Dávala jsem pod prostěradlo nepropustnou podložku/ prostěradlo- je to něco jako ten chránič matrace z odkazu výše. Když jsem lehala k dcerce na uspání, leželo se na tom dobře, nic jsem necítila, jde koupit ve zdravotnických potřebách, zespoda je nepropustná a nahoře je froté, když se stala nehoda, vyprala jsem a i celkem rychle uschnula.

avital
7. črc 2019

@lucie_j ne, ten obycejnej, bud relax nebo harmony nejsem si jista

avital
7. črc 2019

@lucie_j ty puvodni jsou Rizo PU, tak ty nebrat😀

lucie_j
autor
23. črc 2019

@pavla555 Tak jsme koupili Balance z 4 home a můžu doporučit, je to o mnoho lepší než klasické froté podložky.

pavla555
23. črc 2019

@lucie_j jé jsi hodná, že jsi si vzpoměla 🙂. Já už taky koupila : 4Home Bamboo Nepropustný chránič matrace s lemem, 140 x 200 cm + 30 cm Vypadal teda líp na obrazku, ale myslím, že to bude dobrý, lepší než co mám froté nepropustnou podložku na přebalovák (ale tam mi bohatě stačí).🙂 Já to teprve chystám, bude se do postele stěhovat na podzim.... Mám matraci, podložku,... ale ta postel nám ještě chybí 🙈😂 Ještě jednou děkuju a ať dobře slouží, nebo spíš ať ani není potřeba 🙂