Obchod pro novorozence v Ostravě. Víte o něčem?

gretuschka
19. dub 2011

Ahoj mamky a tehulky,neznate nekdo nejaky fajn obchod kde se daji v Ostrave koupit veci pro miminka?Nejen obleceni,ale vsechno..lahve,odsavacky...atd🙂Dekuji🙂

zuzkkkaaa
19. dub 2011

@gretuschka V Ostravě je toho fakt málo 😠 , ale hodně věcí na jednom fleku mají v sambaby. www.sambaby.cz nebo com teď nevím, ale kamenný obchod mají na slezské tak tam zkus zajet, je tam fakt vše, Akorát hadry pro mimča není moc moje gusto, taková ta česká výroba 😝 . JInak mají kočárky, sedačky, odsávačky, hračky, prostě všechno a velkej výběr. 😉

deniskka
19. dub 2011

ano tam, ale většinu věcí mají z Polska, oblečení, povlečení, ale dá se to...potom je jěště babyexpert tem mají taky vše...http://www.babyexpert.cz/ ale lepší je zajít si tam osobně...

zuzkkkaaa
19. dub 2011

@deniskka jojo to je pravda, že maj věci z polska 😒 ale mají tam i normál věci. 😉 ale ten babyexpert to je nějaká nová prodejna neee? tam musím zajet 😝
Jinak já většinou kupuju co se dá, a to z MMB, myslím nové věci, vyjde to většinou i s poštovným levnějc než v obchodě 😉 a nikam nemusím jezdit, hlavně se tam dá sehnat téměř vše 😵 😵

gretuschka
autor
19. dub 2011

@zuzkkkaaa
Diky za tip,stejne asi opet vyhraje nakup pres internet🙂

sisip
19. dub 2011

ahoj , v Ostravě Porubě je kojenecký obchod Woko, j super nakupovala jsem tam asi až do roku🙂)

deniskka
19. dub 2011

@zuzkkkaaa no mě to nevadí, že jsou z Polska, ale nejsou zas až tak kvalitní, ale jinak tam je vše...je to novější obchod, poslední doboi jsem tam vždy nakoupila hadříky se slevou a mají tam i české(Jitex atd.)
@gretuschka přes net bych měla trochu strach...kolikrát to na obrázku vypadá jinak, než ve skutečnosti...
@sisip a ten je přesně kde?na Lenince? jsem z Poruby...

sisip
19. dub 2011

@deniskka tak pokud jsi z Poruby tak asi budeš vědět-)) je vedle rosmanna když jdeš po hl. třídě nahoru

deniskka
19. dub 2011

@sisip no jsem, ale od Duhy, to je trochu dál, ale udělám si tam s kočárem procházku a kouknu se...dík za tip 😉

fikapa
24. kvě 2017
Uživatel fikapa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od fikapa.

@gretuschka Doporučuji Babyplace

danka44
24. kvě 2017
Uživatel danka44 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od danka44.

@gretuschka Mrkni a www.babyplace. Tam je info o prodejně i eshopu

soleilll
24. kvě 2017

@danka44 Proč si za reklamu platit, že..?