Plavky Imse Vimse × Happy Nappy, poradíte?

kakousek
29. zář 2014

Maminky,chceme koupit plavky a rozmýšlíme se,zda koupit plavečky od IMSE VIMSE x SPLASH ABOUT(Happy Nappy).Poradíte. ?Díky🙂

lck79
29. zář 2014

My měli několikery Imse Vimse a u všech se ta vrchní vrstva po čase od chlorované vody hrozně vytáhla a pak to viselo mezi nohama, no vypadalo to hrozně 😀 Já bych šla do Splash About, ty jsou, tuším, neoprenové, takže budou držet dobře 😉

valea
29. zář 2014

My máme obojí a řekla bych, že u tak malých dětí je to celkem jedno. Stejně z nich za chvilku vyrostou 😉 Jinak mně se teda líp malé oblíkají imse vimse klasické kalhotkové plavečky (mají ještě cvoček na rozepnutí), než ty neoprenové.

kakousek
autor
18. lis 2014

Plavky jsme koupili Splash About neoprenove.Dobre drzi, ale hure se oblekaji. Ale syn je mel pouze tak 4x na sobe a zacinaji mu byt velmi obtazene kolem nozicek, ale v pase stale velke. 😒

mishkin
27. lis 2014

Dobry den, ja pro dceru poridila palvky Archimede, jsou velmi kvalitni a sedi perfektne. Chodime pravidelne na plavani ve slane vode a mela je i v mori a bazenech s chlorovanou vodou a po roce se na nich nic nezmenilo 😵 Zacala jsem je take nabizet ve svem eshopu 😉