Plenky Pampers Sleep&Play. Máte zkušenost?

mamusa1611
22. led 2011

dneska jsem narazila na tyto plenky v akci,3-6kg za 170kč. Tak jsem vzala 1balík( další do zásoby,jinak tam máme obyč.Tesco, i Huggies). Ale po rozbalení se mi ty plínečky zdají strašně tenké.. ☹ vždyt jsou tak max. 1cm silné..Ty co jsem kupovala např.Tesco,byly i na omak i na pohled silnější..Máte některá zkušenosti s těmito plenkami? Jestli to to mimčo hned nepřečůrá.. Ať vím,jinak sjedu pro víc balíků.. 🙂

simounah
23. led 2011

Tak za nás Pampers sleep a play už nikdy!!! teď jsme je po dlouhé době koupili....když plenku počurá, tak mu úplně sjede v pase, když je těžší. tím že nemá pružné pasy - někdy proteče. zelené pampers jsou lepší. pro větší aktivnější dítko mi přijdou lepší zelené pampers, u menšího mimča nevím - to jsme měli nejoblíbenější huggies.

crca
23. led 2011

Když byli děti malinké,tak jsem je brala,dokonce měli i pružný pásek,tak to bylo fajn,teď je teda občas koupíme taky,když jsou na akci,ale nejsem s nima teda spokojená,pružný pásek není ☹ Na noc používáme ty Pampers Activ,ale na denní nošení mám nejradši z Billy Cleaver 😉

dendy03
23. led 2011

Maminky nebudu otevirat nou diskuzi. Pokud dovolite zeptala bych se na teto 🙂 jak jste na to s plenkama o Babylove z DM???? Chtela bych je ted koupit mam na ne i slevove kuponky, tak bych rada vedela vase nazory. Jinak doted jsem pouzivala zelene TESCO a spokojenost, nikdy zadny problem ale chtela bych skusit ty BABYLOVE. Dekuji za rady!!!! 😀

dendy03
23. led 2011

jinak ty pamersky sleep and play jsme mely 2 baliky jeden byl vel.2 a dalsi vel.3. S tema 2 jsem byla jakstaks spokojena, ale u tech 3 mi vadilo ze nemely pruzne pasky!!!

andelka
23. led 2011

@dendy03 já jsem měla Babylove a spokojenost, jsou dobrý 🙂

amallie
23. led 2011

@dendy03 babylove kupujeme, ale nasi male sedi uplne kazde pleny, nikdy neprocurala ani takove ani makove, je stihla, takze ji sedi bez problemu

Sleep and play jsou levna verze pampers a podle toho vypadaji, my ani s nimi nemeli problem, kupujeme ted ale babylove ci huggies

dendy03
28. led 2011

tak jsem koupila ty plenky babylove a naprosta spokojenost!!!! jsou fakt perfektni 🙂

andelka
28. led 2011

@dendy03 tak fajn 🙂 za tu cenu jsou velmi dobře "užitné", tak ať slouží 🙂