Postylka Puppolina nebo Scarlett

lobella
7. zář 2018

Ahoj, vybirame postylku. Rozmer 120x60 cm, v bile barve, se stahovaci bocnici, 3 polohy rostu. Chceme samozrejme, aby byla pevna a mrnous ji hned nerozlozil.Premyslime nad postylkou Natty od Pupolliny nebo Misa od Scarlett. Ma nekdo zkusenost? U Scarlet jsem cetla, ze jsou casto z vyroby obouchane, nedokonale ohoblovane. Posledni tip je z eshoou detskyraj postylka Zirafa, ta se nam zda jako kompromis, vypada celekm oevne a cena v poho.

patmouse
7. zář 2018

Ahoj. My mame puppolinu,akorat presne nevim,jaky typ. Take jsme kupovali se stahovaci bocnici,ale v krabici byly spatne dily,nebyly tam diry na pojezd bocnice. Zvazovali jsme vraceni,nebo ze si diry dodelame sami. Nakonec kdyz jsem zjistila,ze stejne bocnice sjizdi jen o kousek a je to dle meho bazoru uplne na nic,jen to vypada hnusne,kdyz je tam ta kovova tyc, pridelali jsme na pevno obe casti a jsem spokojena. Kdyz je rost uplne nahore,je stejne to sjizdeni k nicemu,a kdyz jsme ho dali nejniz,neni problem se k male sehnout i kdyz je bocnice nahore. Mala stejne od roka a pul odmitla spat v postylce a uz spi ve velke posteli. Takze ted bude v postylce druhy prcek. Jinak co se tyce kvality a pevnosti,je to v pohode. Postylka je bytelna,byla pekne udelana,nikde opryskana nebo nejak jinak vadna.

patmouse
7. zář 2018

Tak jsem patrala po netu. Mame Puppolina Olina. Puvodne tedy mela byt se stahovacim bokem,ale mame napevno.

lobella
autor
7. zář 2018

Se stshovaci bocnici chci urcite, jsem mala a druhe mrne planujeme tak rok a pul od prvniho, takze pak se ohybat s pupkem pro prvni, budu rada za kazdy centak dolu, koukala jsem, ze vyska bocnic je cca 90 a po stazeni 75,takze aspon neco...

lobella
autor
7. zář 2018

Jde o to, ze ta Natty od Puppoliny stoji 4tis,Misa od Scarlett 3,2 a Zirafa 2,7,takze jsou to celkem velke rozdily v cene

keksikova1
7. zář 2018

My máme Scarlett, ne stahovací, ale vyndavaci sprusle a doporučuju spíš to. Malá si může vlézt, vylézt jak chce, když ji potřebuju vyndat stoupne si a vyndam ji i s pupkem. Kamarádka má sundavaci bok ze stejného důvodu jako chceš ty a postýlky by měnila hned prý, že to vůbec nepoužívá..

keksikova1
7. zář 2018

@lobella jo a nám přišla teda hezká ohoblovana, žádný problém.

lobella
autor
7. zář 2018

@keksikova1 my msme jednu starou se stahovaci bocnici a musim rict, ze na segru jsme ji pouzivali porad, prave abychom se nemuseli k ohybat pres bocnici, ale to je jedno, kazdemu vyhovuje neco jineho, zajima me kvalita, pevnost u techto dvou znacek, prip te postylky se zirafou a jestli ma pevnou nebo stahovaci bocnici je jedno

kattyd
7. zář 2018

Měli jsme scarlett se stahovaci bocnici, za me kvalita uplne v pohode, zadnou zavadu jsem na ni neshledala, ted ji budeme vyndávat z pudy i pro druhátko.

keksikova1
7. zář 2018

@lobella tak u nás kvalita úplně normální 🙂

anakolut
7. zář 2018

Máme Scarlett už z druhé ruky a teď v něm máme naše třetí vlastní dítko. Jsem s postýlkou maximálně spokojená. Žádný problém, drží a ohoblovaná je taky dobře. Druhou máme u rodičů, také z druhé ruky a opět bez problémů. Hezká a funkční postýlka.

patmouse
7. zář 2018

@lobella tak to ja jsem tohle neresila. Jsem celkem vysoka (170) takze pro me tech par centaku nehraje roli,tim spis ze se jedna fakt jenom o 15 cm... kdyz byla mala mimco,stejne mela rost nahore,pak jsme ho dali na stred,kdyz se naucila sedat, a kdyz si stoupala,tak uplne dolu,ale nebyl pro me problem se tam ohnout. Otehotnela jsem podruhe kdyz ji bylo 16 mesicu,takze nez mi narostlo bricho,stejne uz v postylce byt nechtela. 😉

lobella
autor
7. zář 2018

@patmouse tak ja mam 160 a je to znat🙂 ono zalezi, jak dlouho decko v postylce je... Segra v ni byla do 4 let skoro... Decks chceme 2 roky od sebe, tak to beru, ze prvni tam bude ten rok a pul vhrnet urcitemmm

patmouse
8. zář 2018

@lobella To je jasny. 😉 me to stahovani prave dost zklamalo. Kdyz byl bracha mimco,mel kovovou a ten bok sjizdel snad o 40 cm dolu,to bylo fakt znat. Deti mame taky 2 roky,dcera mela v utery narozky a mam 17 dni do terminu 😉 ale v breznu jsme se stehovali a mala dostala svuj pokojicek,kam jsme prave dali uz i velkou postel,abych tam s ni mohla byt treba ja a to byla konecna pro detskou postylku 😃 ale treba druhej prcek v ni bude dele. Tak at vyberete jakkoli,tak preju st jste spokojeni! 😉

nupta
8. zář 2018

@lobella Já jsem stahovani plne vyuzila a ted, kdyz je vetsi, mame bocnici trvale dole, aby mohl pohodlne vylezt. Mame scarlett lauru, kupovali jsme v kamennem obchode, kde jinou znacku nemeli. Kvalita v pohode, ale po druhem roce jsme dokupovali plastovy system otvirani bocnice.

kokodilek
17. zář 2018

Ahoj, my máme bílou Scarlett Kamila se stah.bocnici a za mě super, jen nemá 3polohy roštu, ale jen 2,což mě vůbec nevadí,ted je primačknutá k naší velké posteli a jak malej povyroste tak půjde rovnou "k zemi". Co se kvality týče, tak bez výhrad, vše došlo v pořádku, pěkně obroušené, nalakované, díry na šrouby předvrtané a taky v pořádku.