Potřebuju parťačky při hubnutí

mimidaniela
1. únor 2015

ahoj holky potřebovala bych někoho s kým bych se mohla podporovat vypovídat a povzbuzovat potřebovala bych dat dolu aspoň 30 nabrala sem v těhotenství a těsně před sem přestala kouřit víc už asi není co dodat

1velrybka
1. únor 2015

@mimidaniela Ahoj, klidně mi písni zprávu. Hubnu od 4. 1., ideálně bych taky brala 30 dolů, ale spokojím se se 17 kg za rok - minimálně.

mimidaniela
autor
2. únor 2015

a maš nějaký dobrý tip já krom toho že sem přestala jist sladké a začala jist častěji a malo nic moc nechci nějakou brutální dietu která bude dlouhodobě nesnesitelná

karos
2. únor 2015

holky, taky se snažím zhubnout pár kilo, taky bych potřebovala 10-15kg dolů, ale stačilo by mi i 5kg. od začátku ledna mám dole 4kg, jedu podle jídelníčku, který jsem si nechala vypracovat kdysi. teď v únoru jsem to přerušila, pže za 14 dní jdu s dcerou do nemocnice a režim dodržovat nebudu moci. jinak co se mě týče, snažím se jíst 5x denně, co nejméně sladkého, i když to je pro mě problém. pohybu moc nemám, spíše jen doma nějaký úklid. hodně jsem cvičila jill, ale jsem po operaci, takže ještě týden s větším pohybem musím počkat... tak když čas a počasí dovolí, chodím aspoň ven s holkama...

sacvi
2. únor 2015

Ahoj, já se taky snažím. Už jednou se mi to podařilo. Jen díky úpravou stravy (podle výživové poradkyně jídelníček na míru) a zhubla jsem 13kg a dostala se skoro ke spodní hranici své normální váhy 😀 Jenže pak jsem otěhotněla znovu..bylo mi špatně, nejedla jsem jak bych měla..pak předčasný porod, stres, nervy, jídlo bylo poslední co bych chtěla řešit. Takže šup a jsem na tom, jak tenkrát 😒 😖 Kluci už budou mít rok, jsou naštěstí dobří, tak je čas na hubnutí 😀 🙂

lazzyya
2. únor 2015

Ahoj, dnes jsem začala cvičit jill a její 30sh... ráda bych zhubla 10kg a trochu vytvarovala postavu. Začínám s dukanovou dietou, ta už mi jednou dost pomohla.

1velrybka
2. únor 2015

@mimidaniela Do brutální diety bych nešla ani náhodou, ani bych to nevydržela. Slazené nápoje jsem vyměnila za neslazené, vynechala čokolády, sušenky, chipsy, přidala zeleninu, večer ubrala kalorická jídla, začala jsem cvičit. To je vše. A mám kamarádku (taky odsud), s kterou hubneme "na dálku" společně a podporujeme se, píšeme si, co jsme jedli atd. Ale ne vyloženě dietu!

1velrybka
2. únor 2015

@sacvi Přesně tak....už jsem zhubla několikrát (nejvíc asi 16 kg), ale pak jsem to měla zpátky. Pak těhu (bylo mi dobře, ale jedla jsem hoooodně), předčasný porod, stres, úplně jiné starosti než zrovna lepšení postavy.

jajinka27
2. únor 2015

Ja se taky hlasim,brala bych partaka;) a pokud jsi z prahy tak klido i na cvico

1velrybka
2. únor 2015

Holky, pokud si některá chcete psát třeba mailem zkušenosti, úspěchy, neúspěchy, co jsme jedly a čemu jsme odolaly, tak písněte zprávu do interní pošty. Hlavně žádné drasťárny, žádné hladovky, žádné "zázračné" preparáty.

cabalkova
2. únor 2015

@mimidaniela Ahoj dani, potrebovala bych dolu taky tolik, po prvnim tehu jsem zhubnula krasnych 17 kg, ale pak jsem to koza nabrala vsechno zpatky a podruhe jsem otehotnela se stejnou vahou jako poprve. Jako tehotna vypadam porad, a to uz je male devet mesicu pryc. Nejak se mi tentokrrat nedari nakopnout a vnitrne se pro hubnuti rozhodnout, po prvnim tehu jsem hubnula s krabickovou dietou, ale pamatuju si, jaky jsem mivala hlad a uz dopredu se desim toho, ze bych to tentokrat prote nedala. Tak treba mi pomuze nejake to drbani tady, kdyz uvidim, jak vam to vsem jde.

eimmy
2. únor 2015

já se taky hlásím jsem z Prahy

mimidaniela
autor
2. únor 2015

holky je úžasné jak se nám to tu rozjelo tak asi by bylo fajn zadat počáteční váhu tak moje 116

mimidaniela
autor
2. únor 2015

pro představu to co je tet a to co bylo k čemu se chci vrátit

jajinka27
2. únor 2015

@mimidaniela koukam ze bydlis nekde nedaleko ;) jinak ja bych rada dolu aspon 10kg ale man problem se stitnou zlazou tak to jde hur

mimidaniela
autor
2. únor 2015

jajinka27 😉 bydlim na Ládví

eimmy
2. únor 2015

jméno současná váha chci zhubnout
eimmy 92 kg 70 kg

jajinka27
2. únor 2015

@mimidaniela ja v dablicich ;)

jajinka27
2. únor 2015

@eimmy ja mam 86 a staci mi na 77 🙂 tak s tim neco udelame ne?

eimmy
2. únor 2015

co je tvoje největší neřest ???? moje sladké
@jajinka27

jajinka27
2. únor 2015

@eimmy sladke,bramburky a vinko

86paja
2. únor 2015

Ahoj holky, já jsem zhubla 13 kg za půl roku. Pomohla mi v tom A. Mačingová. Teď jsem po mimoděložním těhotenství, takže nedodržuji - dopřávám si a i přesto se mi váha pořád drží. Hned jak se dám do pořádku zdravotně, tak nastupuji znovu. Pracovala jsem měsíčně cca 230 hodin, jsem sestra na JIP a i tak se dalo zvládat vařit a dodržet to. Jsem z ní opravdu nadšená! 🙂

misa1712
3. únor 2015

Ahoj holky tak já se k vám taky přidám,už hubnu od ledna a doteď mám 6 kg dole,teď mám 112.
Nejim sladký,piju jen vodu,jídlo nijak neomezuju,jen si uz nedám vrchovatej talíř těstovin,ale půlku a zeleninu a vážím si jídlo a zapisuju do kalorickych tabulek a každy den cvičím.
Tak snad nám to hubnutí půjde lip takhle když nás bude víc 😉

karos
3. únor 2015

ahoj holky, já dnes 82,5kg při 176cm, nejsem vyložené obézní, ale chtěla bych zhubnout. nikdy hubená nebudu, ale mohla bych mít tak o 5kg méně, to bych se cítila úplně perfektně. dneska si chystám na snídani půl housky se sýrem, na sváču asi ovoce nebo jogurt, oběd rýže a ďobáčky a odpoledne se ještě uvidí. plánují i procházku s holkama, to mám místo cvičení.

karos
3. únor 2015

@mimidaniela myslím, že je to reálné, jen to bude běh na dlouhou trať... tak jak u každého hubnutí... držím pěsti a hubnutí zdar...

mimidaniela
autor
3. únor 2015

Koukám ze se nam to tu hezky rozproudilo tak večer podam hlášení jak sem se dnes držela

cabalkova
3. únor 2015

Holky, tak ja ode dneska najizdim na Havlicka a jsem rozhodnuta zacit cvicit, asi to budu ruzne stridat, mam orbitrek, tak asi jeden den to a druhy den cviceni na bricho, nasla jsem si podle Jillian Michaels, bude to teda ficak, protoze na bricho jsem necvicila nikdy, ale musim, je to moje nejhorsi oblast.

Jinak aspon cast jidelnicku na dnesek: snidane ovesna kase (udelala jsem si dobre, ke svace jablicko, obed kruti platek a rychle restovana zelenina, a odpol jeste nevim, mam tu kefir, tak k odpoledni svace asi ten a veceri mozna testoviny s tunakem nebo tak neco.

At to z nas pada, ty kila!!!

mimidaniela
autor
3. únor 2015

@karos neboj 5 bude dile hned pokud se budeš držet toho co pišes

mimidaniela
autor
3. únor 2015

@cabalkova to je pozitivní energije po ránu tak to na byt jidelnicek mam skorem stejný jen se pokusím zařadit vic zeleniy

karos
3. únor 2015

@mimidaniela no, od ledna už mám necelých 5kg dole, držím se, snažím se, ale teď v sobotu bude oslava, tak to bude náročné. ale bude to poslední oslava na dlouhou dobu!!! právě ze začátku to hubnutí jde docela rychle, pak se to v určité fázi zasekne a to je důležité, aby s tím člověk neseknul...

mimidaniela
autor
3. únor 2015

@karos ja mam od začátku ledna 4 kg dle ale tet zásek vydržet musím