Prací prášky z Německa/Rakouska, máte zkušenost?

nika_sp
7. črc 2016

Máte někdo zkušenosti s nějakými zahraničními pracími prášky/gely, které by opravdu praly lépe než české? Případně s nějakým přípravkem na fleky. Asi tedy hlavně bílé prádlo. Kupuju v Rakousku OMO, které mi neuvěřitelně voní, ale nějak mi nepřijde, že bych měla bílé prádlo bělejší, než s českými. Na fleky teda používám žlučové mýdlo z DM, což mi na fleky vlastně stačí, ale na dětský bílý (zašlapaný) ponožky už moc ne☹ Nechám odmočit, vydrbu tim mýdlem v ruce a pak peru, ale bílý (ani ty dospělácký) už prostě nejsou.

julisa88
14. led 2018
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Pro prcky mam doma tento gel mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky, pere i na nizke teploty.

lisianne
16. led 2018

@hz Ahoj, poslala jsem ti soukromou zprávu ohledně ekologicky šetrné české drogérii. Dávám za ní ruku do ohně. Mohu poslat i vzorky kdo bude chtít.

liduska66
23. led 2018
Uživatel liduska66 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od liduska66.

Jo jo proto jsem mu tez dala prednost. Vypere bezvadne a bez zbytecne chemie co draždi pokožku