Přebalovací podložka na komodu. Poradíte, prosím?

anyroxy
19. lis 2020

Ahoj 🙂
Měla jsem v plánu, že na komodu Hemnes dám přebalovací podložku bez toho nástavce. Myslíte, že je to možné bez toho nástavce, jen s protiskluzovou podložkou pod přebalovací podložku?

A bude lepší podložka měkká nebo s pevným tvrdým dnem?
Komoda je široká 50 cm, podložka je na délku 70 cm, takže by přečuhovala o 20 cm a já nedokážu říct, která by byla lepší, aby se nepřevrhla.

Poradíte? 🙂

zelenaesmolda
19. lis 2020

Ja bych to neriskovala,prijde mi to teda dost nebezpecne

ajja87
19. lis 2020

Když už, tak rozhodně s pevným dnem...
Ja teda měla takhle volně na kuchyňské lince, ale měla jsem po cele délce, jako neklouzala, ale samozřejmě je potřeba stále hlídat

ondul
19. lis 2020

To bude "bezpečné" tak sotva prvních čtrnáct dní, a to ještě za předpokladu, že budeš mít lenocha. Jakmile se mimino začne mlít a hejbat sebou, tak to je pěknej hazard.

anyroxy
autor
19. lis 2020

A kdyby se pod to dala ta protiskluzova podlozka? Nepomohlo by to? Samozrejme by bylo bezpecnejsi, kdyby ta prebalovaci podlozka byla na te komode podelne a ja bych prebalovala z boku, to se mi ale bude hure manipulovat. Radeji bych prebalovala s tou podlozkou natocenou ke mne.

mamikry
19. lis 2020

@anyroxy Mela jsem Hemnes bez nastavce a na ni podlozku jako na tretim obrazku. Prebalovala jsem z boku komody, podlozku mela tedy podelne. Mit ji jako na obrazku, prevrhne se. Nakonec jsem ale stejne prebalovala nejvic na gauci.

anyroxy
autor
19. lis 2020

@mamikry A mela jsi mekkou podlozku nebo s tim tvrdym pevny dnem? Nevim, jaka je lepsi.. 🙂

anyroxy
autor
19. lis 2020

Tak to asi vypada, ze se budu muset naucit prebalovat z boku :D i kdyz vubec netusim jak...

mamikry
19. lis 2020

@anyroxy mela mekke dno a po stranach zvysene okraje. Kupovala jsem ji, abych ji mohla prenaset i jinam, protoze casem se stejne prebalovalo na zemi, na posteli, kde bylo aktualne treba 😉

maki90
19. lis 2020

@anyroxy měla jsem u první dcery a mám i teď u druhé stejný typ jako na 3.obrazku, položenou zeshora na postýlku. (Je to přímo přebalovací podložka na postýlku s pevným dnem.) Drží dobře,nikam se nesune, v ideální výšce. Nebyla by to varianta pro tebe? Komodu dát vedle a využít jako další plochu, na ubrousky atd.

zelenaesmolda
19. lis 2020

@anyroxy radsi nez z boku bych prebalovala na zemi