Přebalovací pult. Na jakou komodu udělat? Jakou máte vy?

alex97
26. dub 2021

Dobrý den sháním nějakou komodu na který se dá udělat prebalovaci pult a pak ho zase sundat.A komodu používat dal ..Jakou máte vy ? Chceme něco se šuplíkama a skříňkama..Něco aby bylo dost místa kolem a ne to malinké co se prodává..Děkuji 💚

arevb
26. dub 2021

@alex97 měla jsem jako přebalovák komodu Malm z IKEA se šuplíky, na ní jsme měli pevnou přebalovací podložku, tu pak zrušili a komoda slouží dál

ema90
26. dub 2021

V Ikea sekci Komody jich je takovych plno a myslim, ze to tak resi vetsina lidi. Na komodu se pridela prebalovaci pult a kdyz uz neni potreba, tak se sunda a komoda slouzi dal.

uzivatelkapetra
26. dub 2021

https://www.bambino.cz/klups-prebalovaci-komoda...
Máme tyto hned dvě v přírodní barvě

alex97
autor
26. dub 2021

@ema90 Ano na tu sem slyšela chválu. Ale co nevidím na vlastní oči nekuopuji..Budu muset sjet.

ema90
26. dub 2021

@alex97 No do Ikea se zatim nepodivate, je zavreno, objednava se pres net. My mame tuhle, ale klasika je Malm jak bylo psano vyse. Vsechny jsou super.

zrzeckas
26. dub 2021

Moje doporuceni.... Hlavne si porid se supliky 😃 suplik vysunes a vidis. Nemas takovou hrabarnu a vidis lip i na dite kdyby nahodou

kvetuska145
26. dub 2021

My budem kupovat tuhle 😊
Dá se potom pultik oddat a zustane sama komoda😊

empik
27. dub 2021

Mám klasickou Hemnes komodu z Ikea a na to vyrobený přebalovací nástavec... první foto je před nalakováním, pro lepší představu, jak to vypadá.

chavalita2
25. led 2022

@empik dobrý den, budete prodávat prosím?

empik
25. led 2022

@chavalita2 Ne ne nebudu 😊