Přenosné lehátko (houpačka) od Fisher Price

jslap
24. říj 2012

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tímhle lehátkem http://www.ok-hracky.cz/fisher-price-houpacka-o... ? Líbí se mi, že je lehce přenosné, ale bojím se těch plastových nožiček :( Na tu cenu mi příjde, že to vypadá trošku jako aušus - ale neviděla jsem ho naživo...

lucik78
25. říj 2012

ahoj my měli to samé prodali jsme ho tady minulí rok akorát do fialova bylo super 🙂 ano je přenosné,plastové nožičky držely moc dobře nic se nekývalo je to kvalitní plast a hlavně je do 18kg 🙂 cca do 3let my jsme byli spokojený a jde lehce stáhnout a vyprat

jslap
autor
25. říj 2012

@lucik78 Tak tos mě potěšila🙂

maruja
25. říj 2012

my ho máme a jsem moc spokojená, teď se v tom houpají a starší 4letá v tom sedí 😀 a ani se nehne 😉

jslap
autor
26. říj 2012

Tak jsem ho dnes objednala - snad se malému bude líbit:D Děkuji za reakce🙂

medvidek
26. říj 2012

Také jsme ho měli, ale s jiným obrázkem a byli jsme spokojeni, ale zase tak často jsme ho nevyužívali. Už má nového majitele.

jslap
autor
30. říj 2012

Tak ho máme doma🙂 Malému se v něm hodně líbí - takhle smát jsem ho ještě neviděla. Od kdy jste do něj miminko dávali? Malému jsou dnes 2 měsíce, ale příjde mi, že je na to lehátko hodně malý...

lucik78
8. lis 2012

🙂 tak už máte doma lehátko 🙂 já jsem ho tam dávala od 2 měsíců né na dlouho ono jde sklopit 😉