Sklad plenek na noc pro 3letého kluka a 2letou holčičku

tomikjoejoe
4. čer 2016

Maminky, jaký byste použili sklad plenky na noc pro 3letého kluka a pro 2letou holčičku? Jedná se mi sklad do svrchních kalhotek PUL, konkrétně Anavy. Mám jak klasické čtverce, tak bambusové vkládačky. Papírové plenky nám vždycky protečou a to u obou, navíc jim mokro v látkových plenkách vadí, tak doufám, že se mi je tak konečně podaří odplenkovat 😎

vercik83
6. čer 2016

Na noc dávám kalhotkovou plenu a na ni flísovou separační plenu,přes to vlňáčky,přes den na spaní stejně anebo buď dva čtverce narovno na třetiny a na to pul anebo treba by šel čtverec a jedna až dvě vkládačky....

tomikjoejoe
autor
6. čer 2016

@vercik83 jak už jsem psala, potřebovala bych sklad, ten který zmiňujete máme také na odpoledene. Ale tříleté dítě opravdu do kalhotkové pleny nenacpu ...

korin
6. čer 2016

Do běžné kalhotkové se jistě nevejde, ale co třeba noční anavy či bamboolik? Nahoru vlňáky. Moje dvouletka je takto nosí, už nevím, do jakého věku byly dost velké pro syna. Ještě na noc používám vícevrstvé anavy do kalhotkové babyidea bamboo extra.

korin
6. čer 2016

Myslím, že z klasických čtverců a bambusových vkládaček se nedá poskládat dost savá vrstva, která by byla navíc ještě nositelná a tolerovaná dítětem. Bambusovýma vkládačkama jsem dovycpávala svoje variace, ale někdy to ani tak nestačilo.

vercik83
7. čer 2016

@tomikjoejoe no moje má 15kg a nosi vel 98, z kalhotovek jsou ji majab taktak a katyvbaby na patentky,jiné ne. Mozna by se daly dat ctverce a vkladacky do zavazovaci plenky? Cura behem noci ci az rano po vyspani?

tomikjoejoe
autor
7. čer 2016

@vercik83 Bohuzel cura hned jak ae probudi a protoze ma hodne divoke sny, tak se v noci vzbudi automaticky se vycura a spi dal. Neniho slyset a neni to pravidelne, takze odchytit se to moc neda. Syn je hodne vysoky, ma temer 20 kg. Mam doma Anavy Xl nocni ( pro nejmladsiho) a s vycpanim, jak by potreboval se do nich nevejde ...

vercik83
8. čer 2016

@tomikjoejoe teda pane jo,tak to fakt nevim, mam prvni dite a do tohoto rozmeru jeste nedorostla. Leda nechat ušít na přání nějakè ještě větší ale to by bylo drahé. Taky se toho děsím,že budu tlačena dávat jednoráz...

tomikjoejoe
autor
8. čer 2016

@vercik83 Třeba už se Vám do té doby podaří odplenkovat se úplně 🙂 Nejstarší byl jako první dítě od mala na jednorázovkách, proto nejspíš plíny do teď :S

madlis
Autor odpověď smazal
Zobraz