Vibrační lehátko - které vybrat?

kikcas
5. led 2019

Hezký večer, chtěla bych koupit vibrační lehátko pro prcka. Je jich na výběr tolik, tak v tom trošku tápu. Máte některá nějaký co by nezruinoval rodinný rozpočet, ale přesto plnil svou funkci na jedničku.
Děkuji a přeji hezký večer

radecka1
5. led 2019

@kikcas Vibrační lehátko není nic nezbytného. Klidně se může stát, že se v něm dítěti nebude líbit a pokud ano, tak by v něm stejně nemělo být dlouho. Nějaké speciální funkce mi přijdou zbytečné (jako zvuky přírody, to je spíš lepší jet ven s kočárkem). Vyberte si to co se vám líbí a jestli chcete ušetřit, tak vezměte z druhé ruky, když dobře vyberete, tak bude jako nové. Já používala lehátko hlavně na krmení (protože jsem nechtěla pořizovat plastovou židličku polohovatelnou do lehu), jinak o něj děti neměly moc zájem.

calvac
5. led 2019

@kikcas Ano,presne jak pise pani nade mnou. V lehatku se mimcu nemusi libit,nemelo by v nem pry byt dele nez hodinu denne. Jinak take jsem uzivala jen na jidlo. Navic jsem nedavno cetla,ze vibrace z lehatka mohou poskodit mimcu zada. Jestli je to tak,nevim.

miba10
6. led 2019

@kikcas my měli tohle http://www.petto.cz/detsky-nabytek/bright-start...
Ale upřímně, klidně bych se bez něj obešla. My ho dostali od svagrove, ale osobně bych to nevyhledavala. Male se v tom jinak hrozně líbilo. Nějakým způsobem ji to uklidnovalo. Ale stejně v tom ten prcek nemůže být celý den.