Videochůvička z Aliexpressu recenze, doporuceni

markever
29. pro 2018

ahojte, potrebujeme dve videochůvičky pro nase dve ratolesti. Chteli bychom wifi ip webkamery, pres mobil. Jelikoz potrebujeme dve, tak z hlediska ceny je chceme ppridit z Alliexpresu. Mate nekdo nejake zkusenosti, muzete doporucit urcity typ, znacku? diky

brookmichaela
29. pro 2018

Tchan si je objednal. Koukala jsem na ne a nikdy v zivote bych je do pokojicku nedala. Je to levny plast, kabely nic moc schovany. Bala bych se ze to zacne v zasuvce horet. Po chvili mu prestala fungovat. Neriskujte a radeji si poridte jinou variantu treba levnejsi.

lpch
30. pro 2018

Ja jsem na Ali video chuvicku porizovala tez, funguje pres vlastni wifi, ale nechtela jsem ji mit spojenou s mobilem (jednak abych ho mohla pouzivat a za dalsi se mi do nej nechtel instalovat zadny cinsky software). Takze ma vlastni prijimac s cca 5 palcovou barevnou obrazovkou. Spokojena jsem hodne, co se tyka bezpecnosti nevidim zadny problem, kabely jsou v pohode, vydrz baterie je dobra a dosah vzdy stacil. Mame ji dele nez rok a funguje skvele. Cena byla cca 40 az 50 USD

markever
autor
30. pro 2018

obecne vsechny komponenty montovane jsou vyrabene v CN, jde jen o to jak si materska firma, pohlida vyrobu u subdodavatelu v asii. Nase firma take takto nakupuje v asii a prodava v cr, to stejne v usa i pl. dnes tak funguje pul sveta.
@ipch: jaky to byl typ, nebo vyrobce, najdes ho v emailu z nakupu nebo na vyrobku. Aplikaci do mobilu mas uplne jedno jakou si stahnes Baby monitor, Dormi, Baby cam, ceskou Pestunka , Chuvicku a pod. propojis pouze webcameru a mobil, nepotrebujes mit zadny cinsky sw.

lpch
31. pro 2018