Používáme cookies. Více informací zde. OK

Zimní boty Superfit, stačily jedny?

market1512
12. říj 2017
Ahoj maminky, které také kupujete dětem zimní boty Superfit, Fare, atp. Chci se zeptat, zda jste kupovaly i náhradní zimní boty nebo stačily jen jedny? Už si z loňska nevybavuj právě, zda se mu někdy promočily.
Děkuji Markéta
syfonka
12. říj 2017
Zimni superfitky s goratexem staci jen jedny. Pokud tedy nenstece vrchem 😉
kejmyk
12. říj 2017
@syfonka To ráda slyším, zrovna jsme je pořídili 🙂.
odula
12. říj 2017
@market1512 loni jsem kupovala superfit a s goretexem urcite stacily jedny. Tedy - protoze deti litaly v bahne, tak jsem koupila jeste jedny "low end" bez membrany, pekny, do mesta. Jinak letos asi budu kupovat radsi vikingy, slysela jsem ze superfity mely nejaky problemy s pritomnosti chemikalii.
gnozka
12. říj 2017
Letos poprve mame zimní superfity s goratexem na doporučení mých kamarádek ze jim opravdu stačili jedny boty . Nebylo zapotřebí žádných snehuli a pod . Takže také jiné pořizovat nebudu 🙂
krystalka
12. říj 2017
@market1512 - Superfity měl vždycky jako jediné boty, jsou super....a letos jsme poprvé vyzkoušeli i celoroční kotníkové Superfity, nezateplené, na školu v přírodě a do skauta a zatím taky spokojenost! Nosí je i do školy a pokud nebude tuhá zima, tak je bude nosit nejspíš většinu zimy a pak na jaře, dokud z nich nevyroste 🙂
mandala
14. říj 2017
Dle mne stačí, ale já i tak pořizuji ještě sněhule, neb kolem baráku nebo když je hodně vody a bahna, prostě ty boty lituju 😀 Je to pro mne i taková jistota, kdyby náhodou... 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli