Invia - brigáda home office

lani1
5. čer 2017

Ahoj, mate prosim nektera zkusenost s prodejem zajezdu pro Invii, udajne lze i pres home office. Cetla jsem na netu jen same negativni zkusenosti, ale nebyl to home office. diky

andelka
5. čer 2017

Na home Office bych moc nevěřila.
Před rokem taky aktivně nabírali,na sezonu ( a taky tvrdili že na neurčito ), vydržela jsem tam 8 dní.

lani1
autor
6. čer 2017

To se prave bojim ze zbytecne pojedu az do Brna na pohovor atd, misto aby mi to rekli do tel narovinu.takze o hime officu vubec nevite

andelka
6. čer 2017

@lani1 ne, vůbec. Natož u nováčků,to vůbec.

elialen
6. čer 2017

Taky by mě zajímalo 😉

andelka
6. čer 2017

Tak pro představu pracovní doba u nás. Po, út 8-18 st, ct, pá 9-18, jeden víkend v měsíci navíc aspoň.
Pracuje se s interním systémem,musíš mít spesl telefon, sluchátka.. home office možná u vyšších pozic a určitě ne hned.
Z nabídky na dobu neurčitou se vyklubala smlouva na 3 měsíce s 1,5 měs. zkušební dobou.

lani1
autor
6. čer 2017

Klamani teda neskutecne,jsem zvedava co mi reknou v telefonu

andelka
6. čer 2017

Taky jsem zvědavá. Já měla vyberko osobní a nakonec až potom se zjistilo jak to je a další věci,třeba po, út povinné přesčasy ráno až v průběhu týdne. Proto jsem odešla ve zkušební době. Pro matku absolutně nevhodné. Sami mladí tam byli a nejdýl a 1 rok. Většina plánovala jít jinam. Aby někdo vydržel,muselo by ho to fakt bavit a nesměl by mít jiné povinnosti doma.

nikinnna
6. čer 2017

Byla jsem tam na výběrovém řízení a ačkoli mě vybrali, odmítla jsem. Hledají vyloženě vždycky na sezónu a ta pracovní doba je šílená. Když jsem se dívala na ty lidi kolem, vůbec mi nepřišli spokojení :-/. Nedovedu si představit, že by nabízeli práci z domu ☹...

lani1
autor
6. čer 2017

A skoleni trva jak dlouho?tak ja to teda nechapu,zitra jim tam zavolam,kazdopadne maj dobry PR,protoze ten inzerat je napsany fakt lakave.jako home office je pro me podstatny do brna to mam 3h cesty,takze to nehrozi

lani1
autor
6. čer 2017

Ji@lani1
@nikinnna

Jinak mne by ta sezonnost nevadila,rijen-kveten praci vzdy mam

andelka
6. čer 2017

@lani1 školení probíhala skoro týden.
Jj,to mají dobré,a musím pochválit i pozdější komunikaci,i platbu. Ale podmínky a práce šílené.

andelka
6. čer 2017

Asi takhle, nabírali dvakrát týdně. Z naší skupiny 16 lidí po tech 8 dnech co jsem tam vydržela já zůstali asi 4.

kacbal
6. čer 2017

@lani1 já jsem v Invii v Brně pracovala po 3 letní sezóny v průběhu studia na VŠ a ta pracovní doba je fakt strašná. Je to takovej blázinec tam. Home office nevím zda tam funguje. Tenkrát jsem se s tím nesetkala, ale je to více už jak 7 let

traveltour
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
5. dub 2019

Odpovídala jsem na home office, mám zkušenosti z call centra i s osobním prodejem, takže jsem prošla rychle, potíž byla v tom že mi šlo výhradně o tu práci z domova (samozřejmě po nějakém zaškolení), jenže ejhle práce z domova byla možná pouze pokud bych tam byla dlouhodobě, což se smlouvou na dobu určitou (sezóna) dost dobře nešlo a když jsem se tam ptala ostatních, tak tam nebyl nikdo kdo mohl pracovat z domova...

traveltour
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz