• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak si přivydělat na mateřské, máte zkušenost?

30. října 2013 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
7. čer 2013 ve 22:41 • grurad
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
8. čer 2013 v 19:20 • a1a1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
10. čer 2013 v 08:33 • skupilovam
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
10. čer 2013 ve 22:52 • nadka1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. zář 2013 v 16:08 • yes79
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
18. zář 2013 v 18:44 • monikao1234
ahojky holky ja nabízím praci jako přivýdělek parfému zn chloe,hugo bos atd jsou to imitace ale voni snad ještě vic než origoš.Za každy prodany parfem maš 100čisteho a hlavně ty ceny jsou nizke,tak kdyby jste měla některa zajem pisněte mi :slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. říj 2013 v 11:38 • vladek14
5. říj 2013 ve 14:42 • linas
Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu. Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Inzerce je zdarma! Přeji hodně úspěchů.
14. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama.”
16. říj 2013 ve 13:19 • jane06
Milé maminky, i já jsem uvažovala a dlouho brouzdala po netu než jsem na něco nedávno narazila... původně se mi do toho vůbec nechtělo, ale nic mě to nestálo, tak jsem to riskla - minimálně pro mou potřebu emoticon.... je to prodej kosmetiky a parfémů za opravdu příznivé ceny!!! Prodávám hlavně přes net - bazar, FB a mám alespoň malé přilepšení k mateřské. Zatím žádné velké sumy, ale i tak nám to pomůže....Pravdou je, že každá žena chce vonět, takže pokud voníte pěkně vy, tak to jde už pak samo emoticon
Kdyby jste chtěly bližší info, pište do IP.
30. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktiz Ahoj, můžu se zeptat co to je za přivýdělek? A co musím na tom odkazu co jste posílala udělat? Děkuji :slight_smile:
30. říj 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek