• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se vyplácí paragraf, pokud se láme do dalšího měsíce?

29. dubna 2014 
Ahojky,byla jsem na paragrafu s mladším klukem od 11.3.-19.3.2014 (ten my zaplatily),potom jsem byla se straším klukem od 24.3-2.4.2014,mezi tím jsem měla dovolenou.vyplatily mi pouze dni s mladším klukem a za staršího jsem peníze nedostala.V práci mi vedoucí skoro tvrdila že když se to láme do dalšího měsíce tak to vyplací najednou,tudíž až v květnu.Podle mě je to docela blbost ale prý se zeptá.Je tu někdo kdo by mi dokázal říct jak to vlastně je?Díky
28. dub 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 No, já bych spíš řekla, že záleží na tom, jak dlouho na tom seděl zaměstnavatel, než to poslal na OSSZ... zkus tam zavolat.
28. dub 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevidím důvod, proč by vám OSSZ ošetřovačku nezaplatila. Spíš to bude skutečně v termínu odeslání na správu. Ošetřovačka vám skončila 2.4.2014, určitě pár dnů trvalo, než jste ji přadala do účtárny a odtud ji ještě s přílohou odesílali na OSSZ - a na OSSZ mají 30 dní na vyřízení dávek..... můžete se informovat přímo na OSSZ podle sídla vašeho zaměstnavatele ...
29. dub 2014 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@banitram do účtárny jsem to předala hned 3.4.2014
dnes mi vedoucí řekla že to vyplacejí až další měsíc,když to bylo až do 2.4.2014,ale osobně si myslím že na to zapoměla :angry: prý to ještě do 15tého vyřídí a peníze pošlou,prý to ale jinak účetní nedělá,spíš nechtěla uznat svoji chybu tak řekla tohle :angry:
29. dub 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek