Kolikátého bývá vyplácen rodičovský příspěvek?

chechtulin
3. kvě 2014

Dobrý den, ahoj,
chtěla jsem se zeptat, kolikátého vám chodí rodičovský příspěvek? Skončila mi mateřská a tento měsíc by mi měl poprvé přijít rodičák, ale nevím, kdy ho můžu čekat 🙂
Děkuji za odpovědi.

luciesofi
3. kvě 2014

Termínu je v měsíci několik, zavolej si na UP a tam ti řeknou, ve kterém budeš penize dostávat ty.. Tohle je úplne zbytečná otázka...

lucifereeek
3. kvě 2014

mateřská mi chodila 7mého, rodičák 15tého, ale jak zrušili S karty, tak chodí 10tého

marecek4
3. kvě 2014

každý kraj,nebo okres to mají jinak-odpoví Ti jen na úřadu-a počítej i tak že je to orientační-než se vytisknou složenky a doručí to pošta může tam být rozdíl i tři dny-podle toho jestli tam spadá víkend,svátek a podobně

saralinda
3. kvě 2014

Mne rodicak taky chodi kolem 10. v meici.

giovanna2012
4. kvě 2014

Zbytečná otázka to není. Paní neví, tak se ptá. Je to ale opravdu různé a opravdu podle okresu. Většinou chodí asi kolem 10. I já to tak měla.

vera_vila
4. kvě 2014

záleží, zda si ho necháte platit na účet nebo složenkou... Já ho mám vyplácený na účet a mívám ho většinou 10. v měsíci... Ale určitě Vám to na 100% poví na příslušeném úřadu práce, pod který spadáte...

shellby325
4. kvě 2014

Mě chodí také nejdýl 10 na účet je to nejjednodušší 🙂

sarusa11
14. kvě 2015

zdravím všechny maminy,nemůžu se dovolat na náš UP a zjistit,kolikátého posílají rodičáky,vždycky jsem to na účtě měla nejdéle 14 dne v měsíci a dnes stále nic.nevíte někdo náhodou jak je to s odchody rodičáků v milevsku?

class
18. pro 2015

Mě rodičák chodí taky brzy vždy 9.den v měsíci už ho mám na ůčtu,pokud to nepřipadne na víkend 🙂

bronislavavrobelova
23. zář 2016

Dobre rano prosim vas nevi nekdo kdy chodi druhy vyplatni termin rodicaku(zlinsky kraj)