Mohou mi dát výpověď, když jsem na paragrafu?

vrabcak0007
13. kvě 2019

Ahoj damy, co jsem v praci oznamila, ze jsem tehotna, tam mam cim dal vetsi peklo. Kardiolozka nebyla rada, ze jsem chtela pokeacovat v zamestnani. Prace je vic stresujici, ale sedava, tak jsem to nechtela hrotit, ale mohla jsem byt davno na rizikovem. Dnes se to vyhrotilo a ja se rozhodla, ze mi to za to nestoji, proplakany hodiny a nervy a vsechno. Protoze muj petilety syn od vikendu kasle (dnes byl doma s manzelem, ketry si vzal dovolenou), rozhodla jsem se, ze by bylo mozna lepsi jit s nim nejdrive na paragraf (puvodne jsem mela v planu homeoffice)..pak teprve na neschopenku..chci se jen ujistit, ze mi nemohou dat pri paragrafu vypoved? Kdyz navic vedi, ze jsem tehotna? Neco jsem nasla na netu, ale je to takove zmatecne..nebo mozna ted nejsem uplne ve stavu si poslladat fKta. Moc vam dekunu..jsem v 18tt..

petulejan
13. kvě 2019

během těhotenství tě vyhodit nemůžou. Nestresuj se.

vrabcak0007
autor
13. kvě 2019

@petulejan moc dekuju, ja se opravdu jen chci ujistit, ze neni nikde zadna skulinka, pokud by se po me chteli vozit..ono jsem tam totiz na tu praci jedina, poradnej zaskok neni a tak jsem jim po jedny vyzivny diskusi, oznamila, ze je mi spatne s jdu k lekari a svym zpusobem jsem je nechala "ve stychu"..ale spatny svedomi z toho uz nemam, samozrejme jde v prvni rade o penize..navic nervy s genetikou a vysledkama, to taky neprida..nejak ziskali pocit, ze uz to tam doklepu a maji me jistou a tak dostavam bez vysvetleni na pasce min a min..

petulejan
13. kvě 2019

@vrabcak0007 tak to by si ale snad také neměla dostávat méně peněz,aniž by to bylo odůvodněno,pokud to nedostáváš třeba ve formě premii….

vrabcak0007
autor
13. kvě 2019

@petulejan prave, ze dostavam...takze najednou jen zaklad..