Notino Rajhrad - pracuje tam někdo?

blahova_andrea
8. lis 2018

Zdravím. Pracujete nebo pracovala jste některá brigádně v Notinu v Rajhradě? Poskytnete nám co o tom uvažujeme více informací a vlastní zkušenosti z reálu? Cokoliv co vás napadne. Svoz, vlastní parkování, výplata od agentur, samotní šéfové, práce, pauzy, jídlo... Díky 🙂

nikol125
8. lis 2018

Ahoj, byla jsem na HPP ale pouze měsíc.. bohužel mě práce nebavila, a měla jsem ji i dost daleko takže ani peníze by se mi nevyplatili 🙂 Když nastupuješ, tak si tuším můžeš říct kam by si ráda chtěla jít já byla na pickingu, to je za mě docela šílenost :D Pauzu máš vždy jednu a trvá půl hodiny 🙂 celkově je to tam dost hlídané takže vše musíš mít v průhledném sáčku a bereš si pouze ty nejpotřebnější věci, svačinu si pak musíš nechat v jídelně kam až začne pauza si pro ni pujdeš, do šaten atd. tě nepustí to vždy až po pracovní době a to musíš vystát frontu na takový "skener" kterým vždy procházíš a prohlídnou tě aby si náhodou něco neukradla :D jinak parkování je hned přes firmou, je to takové menší parkoviště teď je tam dost lidí z ukrajiny atd. takže ti hlavně jezdí svozovým autobusem který je totálně narvaný, ale prý to bude trvat jen teď cca ještě 2 měsíce dokud je sezona.. toto mi docela vadilo dám příklad končila si ve 14:00 ale než se dostaneš vůbec do šaten už bylo třeba půl 3 🙂 takže fronty všude obrovský.. ale je to asi jen částečný.. jinak co se týče lidí jakoby vedoucích a tak tak musím říct, že jsem za tu dobu tam nenarazila na nikoho kdo by byl nějak "na ranu" nebo jak to říct :D všichni milý, ochotní.. pomůžou takže v tomto směru to zase bylo fajn 🙂

blahova_andrea
autor
8. lis 2018

@nikol125 ahoj, díky. průhledné sáčky, všude kamery nebo jedna pauza, s tím fakt problém nemám. to už je asi standard. co bych tedy u sebe považovala za problém jsou ta zbytečná prodlení ve frontách. potřebuji šetřit každou minutu a ne nikde vystávat a být tam vlastně o neplacenou hodinu déle ☹

nikol125
8. lis 2018

@blahova_andrea Jak říkáš, s tím jsem taky problém neměla ale celkově práce, dojíždění, fronty to mi vadilo :( měla jsem to jen 45min. cesty autem a ještě někde přes půl hodiny být než můžu odjet bylo to vážně zdlouhavé.. jinak směny máš ranní od po-pa, pak druhá ranní ne-čt a pak odpo po-pa 🙂 Ono se to určitě po té sezóně zlepší, ale i tak pokud nebudeš první vždy ve frontě na pípnutí tak určitě dobrých 20 minut čekat budeš 🙂

blahova_andrea
autor
9. lis 2018

@nikol125 já to zvažuji jen na brigádu na pdč, nemůžu měnit směny. potřebuji kvůli dětem pravidelné ranní nebo noční, prostě si vybírat brigádně směny 😅 nebýt první ve frontě mi nevadí, třeba deset minut bych přežila, ale když ta fronta může zabrat i půl hodiny, to už je na palici ☹

nikol125
9. lis 2018

@blahova_andrea No ono i když si první tak jdeš nějakej kus k těm skenerům, a tam většinou už jsou lidi z dalších pozic takže to si tam když dobře tak 15min. ale bohužel to mají udělaný tak že podle toho na jaké pozici jsi tak musíš "pípat" minutu před koncem takže jako první nemáš šanci se tam dostat a i když nejsi mezi posledníma dělá to tu půl hodinu.. ty co jdou poslední tam musí být snad hodinu :D