Práce u rodičáku. Musím někde hlásit?

6. črc 2022

Zdravím maminky, chtěla jsem se zeptat od září mam nastoupit na částečný úvazek, ale rodicak mám až do března, je to problém? Nebo musím to někde hlásit? Dcera jde v září do školky.

j.a.n.i
6. črc 2022

Prace neni problém. A pokud je dceri vice jak 2 roky, tak není problém ani ta skolka.

andelka
6. črc 2022

Není. Mám rp do února, syn jde do školky v září a pracuju už od dubna. Pokud je dítě starší 2 let, nic se neřeší.

maxulekapcule
6. črc 2022

Já už pracuju od dvou měsíců syna, pro jiného zaměstnavatele, než je ten, pro kterého jsem byla na mateřské, problém to není

xmisas
6. črc 2022

Neřeší se, ani věk dítěte. Dceři je půl roku a pracují bez přestávky.

autor
7. črc 2022

Děkuji Všem

j.a.n.i
7. črc 2022

@xmisas S ohledem na praci ne, ovšem s ohledem na dochazku ditete do institice, se vek resi.

xmisas
7. črc 2022

@j.a.n.i ale nikde není podmínka, že při práci musí někam dítě docházet. Moje práce mi umožňuje brát si ji s sebou a částečně pracovat z domu.

j.a.n.i
8. črc 2022

@xmisas to neni, ale nemuzes obecne psat, ze se věk neresi, neb kazdy nema tu moznost brat si dite do prace.

xmisas
8. črc 2022

@j.a.n.i tak za mě zase matete tazaletku, že se může pracovat až od dvou let dítěte 😂 tak teď už snad ví a dál to není potřeba řešit. 🙂

j.a.n.i
9. črc 2022

@xmisas jestli sis vsimla, tak ja ro zcela polopaticky rozepsala, tak jak ji mohu mast