Přemýšlíte, co po mateřské? Bavil by vás obor farmacie?

krehka
25. čer 2013

Našla jsem projekt dotovaný Evropským sociálním fondem. (PODOPORA PODNIKATELEK V OBORECH ZDRAVOTNICTVÍ , FARMACIE A PÉČE O TĚLO) Je určen pro maminky ze středočeského kraje a Pardubic, které přemýšlí co dál po mateřské..zabezpečí vám úvodní diagnostiku(zda máte předpoklady na podnikání ) a rekvalifikaci zdarma..asi 15 kurzů(zaměřených na osobnostní rozvoj, základy podnikaní, právní pomoc, PC znalosti, slaďovaní práce a rodiny) Skvělé je, že po absolvovaní nemusíte podnikat v daném oboru, není to podmínka kurzu a hlavně HLÍDANÍ DĚTÍ JE ZAJIŠTĚNO!!🙂 měli by jste někdo zájem?

j.a.n.i
25. čer 2013

@krehka Což o to, zájem by byl, ale nějak nesplňuju tu podmínku středočeského kraje ☹ tedy zatím...

krehka
autor
25. čer 2013

ono ten grant z EU je bohužel vázaný na ten region..já to nesplňuji taky, bohužel...ale dát vědět někomu, že by měl "zadara" takový know-how na start podnikání a i s pohlídáním dětí, to mi přišlo důležitý sdělit🙂

krehka
autor
25. čer 2013

jinak to bude probíhat po prázdninách, někdy v druhé půlce roka, kdyby to vyšlo s tím regionem🙂 nebo stěhováním🙂

zupik81
10. zář 2013

@krehka ahoj, můžu se zeptat, kde je možné se o tomto projektu více dozvědět? O prázdninách mi skončil rodičák, takže jsem momentálně na úřadu práce a zkoumám, co se sebou 🙂 A na pracáku jsem o tomto projektu žádné info nenašla.

krehka
autor
10. zář 2013

ahoj pisni mi na krehka@yahoo.com, napisu ti o tom vsechno