Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

biba04
20. čer 2013

iveta107 - je to podvod !

skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
24. čer 2013

...z příjímání reklmních mailů mi zatím zaplatil jenom slovenský klikmail.

yes79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aanysek
4. črc 2013

@nerreidda abych ti pravdu rekla dej si na takove blbosti pozor je toho dost!'podle meho nazoru se neda videlat na prodeji jako je avon atd!dalsi je nikdy neplat dopredu nic na tom oni vydelavaj,takze podle meho nazoru bud si obejit firmy v okoli zda neco nemaji nebo se zaptat na UP.Opravdu nic neplat budes se potom akorat mlatit do hlavy!A kdyz si neco najdes zkus napred neco na netu o te firme pohledat a myslim pohledat ne jen kliknout na jednu stranku.Kolikrat se mi stalo ze jsem klikla a tam byly pekne komentare a na druhe byly jen negativni!hlavne se nenech uvrtat do toho ze si koupis dily na skladani a ty si potom musis najit kupce!!!!Nevyplati se to.

aanysek
4. črc 2013

@nerreidda a to myslim i prijmani reklamnich emeilu!akorat mi ted chodi ptakoviny a penize nikde!

klarka12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klarka12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karfice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
soucke00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra.a
11. črc 2013

amky, našla som zaujímavý sposob privyrobenia...nečakajte teda žiadne veľké čiastky, ale každá kačka dobrá. Zvlášť, keď tomu nemusite venovať svoj čas, pretože princíp je v tom, že prepožičiavate výkonnosť svojho PC, ktorý musíte mať zapnutý. Nemám zatiaľ osobnú skúsenosť, ale vraj vyplácajú od 1 USD a nie je potrebný žiadny počiatočný vklad, takže nič neriskujete. Bližšie info samozrejme ráda napíšem

aanysek
13. črc 2013

@iveta107 cau to me taky doslo a na netu jsem si nasla tu firmu a musím říct že jsem se zděsila když jsem četla co tam píší!Nebrat

karfice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
17. črc 2013

@iveta107 Bacha na takové přivýdělky jsou většinou podvod,sama jsem naletěla a bylo mi řečeno že takové věci dělají chráněné dílny,pokud je něco takového na netu jedná se o podvod jak z lidí dostat peníze

sarkad2856
20. črc 2013

@iveta107 Pokud chcou peníze tak je to podvod!!Hlavně nic neposílat

mataharyy
20. črc 2013

@iveta107 Podvod jak trám, před pár lety (bylo mi nějakých cca 15) jsem to zkusila, tehdy chtěli "jen" 50,- a přišla mi obálka s "návodem" a stohem papírů, jenž obsahovali soubor textů a reklamní letáky na literaturu pro nadějného Jehovistu, to jsem měla okopírovat, zadat si inzerát a najít (s prominutím) další blbce jako jsem byla já a těm to za pade poslat... Hodila jsem to do koše a byla jsem ráda, že jsem se poučila dříve a levněji, než za ty prachy co chtějí dnes 😅 A poučení i z chyb druhých, je vesměs jedno jaká je to firma/osoba tyto způsoby jsou podvod, jediné kdy to není podvod je, když je to podložené smlouvou a tu smlouvu obdržíte dříve, než nějaké materiály a případně jediné co investujete je odeslání podepsané smlouvy na danou firmu... Jinak jakýkoliv poplatek je z 99% zárukou podvodu, přece chcete vydělávat, ne platit... Když půjdete do práce, taky po vás šéf nebude chtít "zálohu" na váš následný plat 😉

mataharyy
20. črc 2013

@petra.a Ne že bych chtěla být nějaký rejpal, ale... K tomuto způsobu "práce" je nutné si stáhnout nějaký program/prohlížeč a ne jednou jsem se na internetu dočetla, že zároveň s daným programem si lidé do počítače stáhli vir, v tom lepším případě přišli jen o nějaká data, v horším o hesla a přístup k účtům atp... Takže bych byla velmi opatrná a hodně bych uvažovala, zda mi to stojí za to 😉

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danikka
5. srp 2013

@iveta107 nedala bych to. jsem jednou poslala asi 100 za údaje, tak mi něco k tomu přišlo, poslala jsem 600 za kontakt na firmu, která tu práci jakože zadává a pak mi přišlo, že mam poslat 3000 jako zálohu na materiál, to už jsem vzdala ☹ ale práce na doma je a dá se vydělat, stačí jen trochu chtít 🙂

kubistovailona
20. srp 2013

Ahoj, klidně si můžeš vydělat i více než 5 tis. měsíčně, ale jednou za měsíc tě to z domova vyžene např. na seminář nebo schůzku- školení. Firma Amway je zaručená kvalita a funguje to !!! Nemusím nikoho ukecávat, výrobky se prodávají samy a lidi, kteří mají zájem o spolupráci narůstají. Stačí napsat o info. Dále dělám distributorku firmy Fm Group - prodej parfémů kosmetiky a bytové kosmetiky a to pouze z domova - max. rozvezu zboží zákazníčkům, pokud si nepřijdou sami, nebo rozesílám poštou. Každý měsíc si v pohodě přijdu na 2-3000 tis. kč - když se zadaří tak i více. Je to kvalita a lidi jsou spokojeni. A navíc je to "práce" , která mě moc baví.

kzuz
3. zář 2013

Ahoj, já spolupracuji s firmami co nabízí spotřebné zboží. Jsem spokojena. Přijdu si zatím na 8tis měsíčně. Ráda pomůžu.

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ldemeterova
24. zář 2013

Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu. Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Přeji hodně úspěchů. 😉

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
heard11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jituliiii
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ratzkovaa
30. zář 2013

Ahoj holky, já jednu takovou brigádku mám. Mám kombinaci propisek a obálek. Ale popravdě, dostala jsem se k tomu přes známou. Dříve jsem odpovídala na inzeráty na netu,ale na to jsem vždy leda tak doplatila. Takže práce na doma existuje,ale je lepší si ji sehnat přes známý.
Přeji Vám mnoho úspěchů (popravdě dá se tím přivydělat cca 4000,-/měsíc)

megy
30. zář 2013

@ratzkovaa a nemohla bych se připojit?? 🙂k vám??

ratzkovaa
30. zář 2013

@megy ráda bych Ti pomohla,ale já si tu práci jezdm vyzvedávat zde v ČB do firmy a za 4 dny jí tam vezu zpátky. A Ty jsi úplně jiný kraj. ☹

megy
30. zář 2013

@ratzkovaa a nemají i v ostravě nějakou pobočku???