Přivýdělek na mateřské dovolené, máte zkušenosti?

sarkaivankova
25. čer 2015

Dobrý den, jsem na MD a chtěla bych si trošku přilepšit . Máte zkušenosti? Např. z plněním obálek? http://www.obalky-doma.cz/ ? Můžete mi něco doporučit?
Děkuji za odpovědi
S pozdravem Šárka

copa
25. čer 2015

nevěřila bych tomu, píšou tam "....po registraci na webu a uhrazení platby..." 😠 kdekoli chtějí platbu za nic předem, tomu bych se obloukem vyhnula

annabolla
25. čer 2015

tak tato nabídka mi taky přišla a hned jsem jí smazala po prečtení že chtějí poplatek..
dnes jedinné takové věci které nám maminkám pomáhájí na MD si přivydělat najdeš jen na pracáku.
všude jen vyberou peníze a nic☹ už jsem se takhle 4 spálila ☹

dorinek
25. čer 2015

Ahoj, z vlastní zkušenosti vím, že to jsou haléřové záležitosti a musíš toho udělat kvanta ( s dítětem nejlépe po nocích), aby to hodilo pár stovek měsíčně. Spíš bych se poptala po okolí, jestli někdo nepotřebuje vyžehlit a pod. práce. Něco, co si můžeš vzít domů. Kamarád takhle vozil prádlo k jedné paní a zřejmě měla už svoji klientelu a docela dobrej přivýdělek.

petka61
29. čer 2015

tohle jsem nasla: novisv Obalky-doma.cz Musite si na internetu nebo kdekoliv dat inzerat , ze nabizite praci z domova,pokud se Vám někdo ozve , že má o informace k inzerátu zájem , tak mu zpetne poslete obalku a v tom propagaci, kterou jste dostali od te vasi firmi u ktere si chcete videlat, pokud vam ten clovek ktery se vam ozval na inzerat vyplni a posle vam to opet zpet , tak to teprv pak poslete zpet na firmu a az pak se vam zapocitavaj penize za obalku . Neni to tak jednoduche jak pis

freespirit
7. črc 2015

Ahoj holky, hledám lektorku jogy do studia v Opavě. Praxe výhodou,ale je i možnost zaučení. Nástup možný už v srpnu. Mějte se 🙂

luckeyluckey
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakucharova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz