Program "Rodina i práce" od Úřadu práce - zkušenosti

anitsirkanitsirk
11. dub 2019

Ahoj máte někdo zkušenost s projektem který nabízí úřad práce, projekt se jmenuje "Rodina i práce" a je určen pro osoby pečující o dítě do 15 let. Zkoncil mi rodicak a šla jsem na UP a paní mi dala pozvánku že tam musím povine jis ale zapsání do projektu už povinné není. Tak mě zajímá jestli s tímto projektem má někdo zkušenost? Děkuji 👏🌄

zelenaesmolda
11. dub 2019

to zni zajimave,pripojim se k diskuzi

anitsirkanitsirk
autor
11. dub 2019

@zelenaesmolda ptala jsem se paní jestli to má smysl a ona mi odpověděla že to má takovy smysl že díky tomu teď pracuje na UP.

zelenaesmolda
11. dub 2019

@anitsirkanitsirk no mala ma rok a me z UP vyhodili kdyz jsem se tam sla registrovat,vysmali se mi,ze mi nikdo praci neda kdyz mam takhle male dite...

caverina
11. dub 2019

Kamarádka se toho projektu ucastnila a totalne o nicem.....jako praci vam fakt nesezenou....spis poradi jak napsat zivotopis a tak....

zelenaesmolda
11. dub 2019

@caverina on nekdy UP nekomu sehnal praci? :D

caverina
12. dub 2019

@zelenaesmolda ja to myslela tak,ze tyhle projekty v lidech vyvolavaji prave ten pocit,ze by diky tomu mohli najit dobrou praci...nekdy se to stat muze,ale je to vsechno o velke nahode...

zelenaesmolda
12. dub 2019

@caverina taky si myslim

makronka222
12. dub 2019

Kdyz se podivas na web UP a urcitych pobocek, kde koho hledaji, muzes primo jit na UP makat. Ja to planuju opet. Hele mela jsem pul uvazek. V 1-2doma (do skolky) 1x tydne jsme museli byt dele, ale to bylo na dohode. Vikendy, svatky volny, dovca, atp. Penize pekny. A dozvedela jsem se to na info schuzce, ktera byla povinna a pro me jinak o nicem

vladkavrbova
10. led 2020

Masersky kurz