• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

PSSZ Praha 8, Trojská. Máte pozitivní zkušenost?

10. května 2015 
@matkam30 No a víš, kde je problém? Co na tom řeší? Jinak já s nima problém neměla, přes centrálu jsem zjistila přímo toho, kdo mě má na starosti a bylo vyřešeno během asi 14 dnů a to jsem měla mateřskou ze dvou prací, jedna spadající pod Prahu a druhá pod Středočeský kraj, takže složitý případ.
24. čer 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes 2 měsíce mi posílali papír ohledně čestného prohlášení.
25. čer 2013 v 19:21  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonina , Ahoj Leonino, máš naprostou pravdu. Jsem na tom opravdu již strašně moc špatně, jsem díky nim již v naprosto velké a vážné situaci. Nemocenskou za prosinec 14 mi přes moje xxxxx té upomínání jak mailem tak i telefonem vůbec dosud neposlaly. ! Jen stále slyším sliby a sliby a peníze nikde. Ted si zase zkusily vymyslet, že prý nedostaly lístek na peníze - já jim ho poslala pro jistotu doporučeně. Včera jsem se dovolala na jejich sekretariát, kde paní si ode mne vyžádala informace (r. č., atd) a slíbila mi, že se mi ihned někdo ozve!!! Samozřejmě, že se nikdo vůbec neozval!!! Přitom mi hrozí díky nim již odpojení elektřiny a plynu a pokud do středy nezaplatím nájem, tak budu mít velký problém! Již opravdu nevím, jak dál.
geier
30. led 2015 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geier ... koukám,že s touhle sociálkou máme problémy skoro všichni s jejím vyplácením,já čekám na peníze už od prosince a stákle nic,jen sliby a po každéurgenci si stále něco vymýšlí,že jim nic nepřišlo,že jim chybí atd ... už toho mám plné zuby,chtěla bych dát stížnost,ale nevím kam,púoradíte prosím někdo??
24. únor 2015 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@khaali Překvapilo mě, kolik maminek má s touto ossz negativní zkušenost. Přestože jsem z Plzeňského kraje, díky zaměstnavateli pod ní spadám bohužel také. V prosinci mi byla vystavena neschopenka, 30. ledna jsem nastoupila na mateřskou a doteď nemám na účtě ani korunu. Ze strany ossz osočování zaměstnavatele, že dodal materiály ve špatném formátu nebo vůbec, zaměstnavatel naopak osočuje ossz za laxní přístup a neschopnost doklady zpracovat včas. Stálo mě to již několik hovorů na všechny strany, tři urgence, osobně jsem vše zařizovala znova, aby se ani jedna strana nemohla vymluvit. Výsledek - slíbená mateřská k 10. stále nedorazila a nemocenská dávka stále v "šetření". Účty bohužel nikoho nezajímají ani to, ze člověk nema ani na jidlo, za týden termín porodu a po městě me jeste drazdi urcita mensina, která vzdy dávky v terminu oslavuje za bílého dne s láhvemi alkoholu na každém veřejném prostranství. Bohužel, stěžovat si někde je asi zbytečné, vzhledem k tomu, že se jedná o státní instituci, najde se někdo kdo podá dostatečnou výmluvu, proč se tomu tak stalo.
11. bře 2015 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také mám s nimi špatnou zkušenost, obrátila jsem se už na kancelář Ombudsmanky.
12. bře 2015 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že Praha 8 jede. Já s nimi mám asi ještě větší problém. Loni 9.října jsem nastupovala marodku. První peníze přišli až 27. prosince. Prý účetní špatně vyplnila papíry. Fajn, jenže 25.3 mi volali z Prahy 8, že prý mi účetní špatně vypočítala marodku a pobírala jsem jí příliš vysokou. A mám dluh 13 a půl tisíc. A prý okamžitě mám poslat čestný prohlášení o uznání dluhu. Jinak mi pozastaví marodku a daň to na exekuční. No já to neudělala, protože ať se na mě nikdo nezlobí na základě pouhého telefonátu nic posílat nebudu. Potažmo chybné údaje podala účetní a já to pobírala v tzv. dobré víře. Posílala jsem email, doporučený dopis žádná reakce. Teď v květnu už 3 měsíc bez peněz. Už jsem se obracela na kancelář ombudsmanky.
10. kvě 2015 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikarkulka mám dotaz už se ti Ombudsmana ozvala?
10. kvě 2015 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek