• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodičovský příspěvek-pozdní vyplácení

16. února 2013 
@aneta0707 Souhlasím ... můžeme být rádi, že jsme s dětma doma a máme za to takový peníze. Jinde mámy šupaj do práce po šestinedělí a žádný příspěvky nemaj.
15. únor 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
copa -to je super,že máš za ušima a nepřebrala sis S kartu.Já v té době,kdy jsem byla k tomu vyzvána,jsem se o to také moc a moc snažila,ale bylo mi ústně i písemně sděleno,že musím...tak já blbá to přebrala a pak teprve za několik měsíců-koncem podzimu-se to více řešilo a bylo řečeno,že to povinné není.Tak jsem se zase snažila ji vrátit,ale opět neúspěšně.Přitom v té smlouvě se spořkou je napsáno,že ji lze vrátit jako kteroukoliv jinou kartu.Tak tedy fakt nevím....

aneta0707 -tvůj životní standart se asi pohybuje na úplně jiné úrovni,když můžeš mít rezervy ve výši několika platů a dávat si plíny stranou-nejsi naštěstí sama ,ale druhá polovina lidí v této zemi to tak nemá.Oni plíny stojí stejně v Praze i v Bruntále,ale životní úroveň se poměrně liší.Jinak není pravda,že banky čekají do konce měsíce,záleží jen na nich,znám případ,konkrétně hypoteční banka,kdy se dostal člověk do registru kvůli 7 dní zpoždění-plus samozřejmě tam byla nějaká pokuta pár stovek,to je jasné.A stalo se mu to poprvé a je v registru na několik let.Mě taky za opožděnou platbu internetu dají vždy 180kaček pokutu.To by mě asi nenapadlo si to zaplatit vše předem,kdybych mohla:slight_smile:
16. únor 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě se omlouvám Anet za to to špatné info o rezervě několika příjmů,patřilo to tuším Vilibaldě,ta to tu zmínila.
michaelka83 -můžeme bý rádi,že máme takový peníze?Ty si přece platíš zdrav.a sociální ,platíš státu na každém rohlíku,který si koupíš,a máš být vděčná za to,že ti dá 2-3 roky rodičák,se kterým podle mě samoživitelky ani vyžít nemohou-a pak jednou možná nějaký důchod.
Jiní lidé jsou z toho živi celý život a blbé jim to není,takže mě na tom,že beru rodičák na druhé dítě a víc jich ani -dle plánu:slight_smile:-snad nebude,nepřijde nic divného a naopak bych čekala,že přednostně budou platit právě ženy na md,těl.postižené a důchodce.Že dostanou amnestovaní peníze mě vůbec nevadí,pokud na to tenhle stát má,ono to beztak nebude moc,vůbec jim to nezávidím.
16. únor 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek