Kávovar DeLonghi. Doporučíte jej?

zuzaaaaa
12. čer 2020

Ahoj, máte někdo kávovar od této značky, prosím.doporuceni a podmínkou je skvělá pěna . Cenově +- 15. tis. Děkuji

cerren
12. čer 2020

@zuzaaaaa Mame DeLonghi Etam Autentica, za me super. Nejlepsi spotrebic v domácnosti, hned vedle robotickeho vysavace 🙂 Zalezi jake kafe pijete nejvic, my hodne ty s mlikem - cafe latte, capuccina, takze mam uz nastavene, jak ma byt kava silna a jen zvolim jaky druh chci. Penu dela skvelou.

zuzaaaaa
autor
12. čer 2020

@cerren mám ráda přesně s pěnou, ale ráno piju spíš černou, jinak přesně tak, roboticky vysavač a sušička jsou kámoši a chybí ještě kávovar 😆

barussska1
12. čer 2020

@zuzaaaaa Ahoj, máme Delonghi ecam 350.55 B. A naprostá bomba. Je v každodenním zápřahu 🙂 určitě bych vybírala z těch co mají "mléčník" mimo kávovar. Nemusíš řešit složitý čištění a je tam menší šance, že se něco pokazí.

inka02
12. čer 2020

Máme od února též DeLonghi ECAM 350.55.B a jsem z něj pořád nadšená.

terla
14. čer 2020

Pokud chcete pěnu, tak se pořádně podívejte, jak se čistí trysky na pěnění mléka. Já chtěla vždy Delonghi a nakonec jsme koupili Phillips Latte go, protože u Delonghi šla špatně čistit trubička a nádoba na mléko. Má ho tchýně.

tyna229
22. čer 2020

@zuzaaaaa Delonghi Magnifica S. Za nas pecka! Spokojenost. Kava se u nas pije denne. Rozhodne doporucuji. 👍