Kuchyňský robot. S jakými máte zkušenost?

nikol134
26. pro 2020

Hezký den, chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s kuchyňskými roboty. Už nějakou dobu se po nějakém dívám a pořád si nemůžu vybrat. Chtěla bych nějaký kvalitní, takže mám jasno, aby měl kovové převody, a aby stál tak do 10 000, ale prostě který, to si nemůžu vybrat. Nemáte někdo nějaký tip který? Dívala jsem se na ETU, ale co jsem viděla nějaké video s recenzí tak mě ETA přešla. Takže moc vás všechny prosím, kdyby jste o nějakém věděli, tak napište, protože už jsem opravdu zoufalá.
Předem moc děkuji.

zuzangel
26. pro 2020

Já se dívám po tomto, jediné co mě zatím odrazuje je že mi přijde dost hlučný, ale zase musí něco utáhnout, tak to nejde potichu, že.
https://www.g21-vitality.cz/kuchynsky-robot-g21...

b91
26. pro 2020

@nikol134 mám ETU a jedna velká katastrofa. U hnětení nadskakuje, jak na trampolíně .

jakreb
26. pro 2020

@nikol134 Bosch Mum.

terkaz
26. pro 2020

@zuzangel Ten jsme koupili, mame ho par dni. Zatim jsme delali testo na dalamanky a micha super 🙂

zelenaesmolda
26. pro 2020

@jakreb takydoporucuju bosch

marcicek84
26. pro 2020

Bosch

tonicka16
26. pro 2020

@jakreb
@zelenaesmolda
@marcicek84 holky a který bosch? Přemýšlím nad timto, ale četla jsem pár recenzí, kde si stěžovali na slabý výkon ..
https://www.mall.cz/kuchynske-roboty/bosch-mum-...

zelenaesmolda
26. pro 2020

@tonicka16 nejsem na to expert ale urcite bych volila s kovovou misou

petulejan
27. pro 2020

Mám Kenwood Titanium,je tedy jednou tak dražší ale těsto kynuté zvládl na jedničku,třeba i levnější verze bude stejná.

jakreb
27. pro 2020

@tonicka16 Mam ten len v starsom vydaní. Uz skoro 12rokov. S umelou misou-dokonca som dokupila aj druhú. Som max.spokojna.

jakreb
27. pro 2020

@petulejan 12rocny Bosch Mum nemá žiadny problem s kysnutym cestom. 😀😉

marcicek84
27. pro 2020

@tonicka16 mam to stejne jako @jakreb uz ho mam tak 10 let...

dandaa
27. pro 2020

Mam pět let sencor pastels,celokovový, používám ho celé roky denně a nikdy nebyl s ničím problém.

petulejan
27. pro 2020

@jakreb to je reakce na to,že tu někdo píše,že nový robot jiné značky sebou při hneteni háže.... Tak tu vaši reakci nechápu.....

jakreb
27. pro 2020

@petulejan No je to reakcia na to ako drahší robot nehádže. Pisem, ze ani lacný Bosch Mum nehádže.😉 Prepac ak sa ta nebodaj dotklo ze som ta spomenula

nikol134
autor
27. pro 2020

@terkaz mohla bych se prosím zeptat, jestli jste nezkoušela už třeba i něco vyšlehat, nebo prostě nějakou jinou funkci?

bamimi
27. pro 2020

@nikol134 také mám Bosh už více než 10 let a bez problému,mám k němu jak plastovou tak i nerezovou mísu,zvládne vše ok. Švagrová má Etu,kupovala ji asi vloni a taky si ji chválí,ale nevím přesný typ,kovovou mísu ale má.

terkaz
27. pro 2020

@nikol134 Zatím ne, nebyl na to čas. Ale chtěla bych zítra vyzkoušet sušenky. Tak uvidím. 🙂

petulejan
27. pro 2020

@jakreb píšu svoji zkušenost bože.... 🙏 co dělá a nedělá bosh fakt nevím 🤦‍♀️

jakreb
28. pro 2020

@petulejan No ved ja to iste. Neviem co sa "vzrušujes". 😀😉

nikol134
autor
28. pro 2020

@terkaz tak kdyby jste něco zkusila, tak bych vám byla moc vděčná, kdyby jste se podělila o zkušenost.🙂

terkaz
28. pro 2020

@nikol134 Dobře 🙂 Dnes jsem nestihla, snad zítra... Jinak před Vánocema nám dosloužil Kenwood. Měli jsme ho asi 10 let, byl fajn, ale byl plastový, hodně hlučný a vrzal. Tento je pevný a stabilní.