Nechával jste si někdo něco čalounit?

11. kvě 2023

Pěkný den, moc prosím, co jste si nechávali ocalounit a kolik to tak vyšlo? 🙏

lentilkah
11. kvě 2023

Delala jsem ve firme, ktera mela i calounictvi. Kdyby te neco zajimalo, tak poradim, pokud budu vedet.

1pomnenka
11. kvě 2023

6 kožených podsedáků na jídelní židle před 5 lety ( kůže byla vybledlá od sluníčka a začala praskat ). Hovězí kůže je drahá, takže i s prací 7600,-

smudlinky
12. kvě 2023

Chtěla jsem, ale nakonec jsem od toho upustila. Za sedák na židli 41x40cm si firma řekla 500kč, záleží na látkách co si vybereš,velikosti čalouněné věci a trochu i místě bydliště. obvyklá čekačka je minimálně 3 měsíce, nebo apon tak to bylo loni

eeevee
12. kvě 2023

Pracuji v obchodě, kde mimojiné renovujeme a čalouníme nábytek. Vždy záleží na konkrétním kusů nábytku, na míře poškození, na tom, jakou si vybereš látku. Takže například čalouněni křesla může stát třeba 5 tisíc (pokud si vybereš levnější látku, dřevěné části jsou v pořádku, pružiny jsou v pořádku a molitan nepotřebuje výměnu), ale taky může stát 15 tisíc v případě, že je potřeba vyměnit vše 🙂 Čalounické látky, co máme třeba u nás stojí od 400 Kč za metr, některé stojí třeba i 5 500 Kč za metr ;) každopádně u nás je postup takový, že si vyfotíš a změříš, co chceš čalounit, vybereš si látku, uděláme cenovou kalkulaci a Ty se pak rozhodneš, jestli to za tu cenu chceš, nebo nechceš ;)