Pračka v kuchyňské lince. Máte zkušenosti?

evsi88
30. čer 2020

Ahoj holky, mate někdo prosím zkušenost s volné stojící prackou v kuchyňské lince? Ty vestavěné nejsou vůbec hezké a do koupelny ji bohužel nevmackneme. Počítám s menší hloubkou pračky. Moc děkuji za zkusenosti👍

eva118
30. čer 2020

Já mám pračku v lince.

eva118
30. čer 2020
konidana
30. čer 2020

@evsi88 babička i mamka to tak měly. volně stojící pračku pod deskou.

tasimia
30. čer 2020

@evsi88 taky máme, jinak to bohužel nejde.

zelenaesmolda
30. čer 2020

@evsi88
vsak vestavene maji zvenku dvirka jako linka tak proc resis vzhled?my to taky tak mame ale kdybych mohla jdu radsi do vestavene,vypada blbe obzvlast u nove kuchyne

leilinka1234
30. čer 2020

Máme taky volně stojící pračku v lince. Máme šedou linku a nerez pračku, hezky to zapadá. Žádný problém s tím nemám.

chumlee71
30. čer 2020

@evsi88 taky máme

lucitka91
30. čer 2020

Taky máme a úplně v pohodě

monaluza
30. čer 2020

Meli jsme to tak v predchozim byte a nijak zvlast mne to neurazelo...

evsi88
autor
1. črc 2020

Holky moc všem dekuju👍 Vypadá to dobre 👍

evsi88
autor
1. črc 2020

@zelenaesmolda mě se pravé líbí ty nerez a u vestavěné mě odrazuje cena a i problém s případnou opravou nebo cistenim filtru. Normální pracku vysunu a vyčistim u vestavěné je to asi krkolomnejsi, ale třeba se pletu

papaja123456
1. črc 2020

My máme taky toto řešení, ale kdybych měla na výběr tak to nikdy neudělám. Vzhledem k tomu, že máme propojenou kuchyň s obývákem, tak nás ruší hluk z pračky a televizi musíme dávat víc.

puhelin
1. črc 2020

Mela jsem to tak ve stare kuchyni asi 4 roky a bylo to skvele. Mycka a pracka byly ze stejne serie, vedle sebe volne stojici. Manzel me premluvil, at dam pracku do koupelny a uz bych to priste neudelala, z vany koukam na pradlo, zadny relax :/
Pradlo peru na nocni proud, takze zadny hluk v obyvaku neresim. Nejprve jede pracka, k ranu mycka 🙂

zelenaesmolda
1. črc 2020

@papaja123456
proc nedas vyprat pradlo kdyz jste pryc nebo pres noc?

papaja123456
2. črc 2020

@zelenaesmolda přes noc bychom to slyšeli a prádla mám hodně, tak těžko budu prat jen když jsem pryč 😀 samozřejmě když to jde, tak to dělám 😀

zelenaesmolda
2. črc 2020

@papaja123456
aha,tak ja mam tichou pracku takze ji neslysim a to mam lehke spani 🙂

hankazel
26. srp 2023

@lucitka91 dobrý den, obnovuji dotaz 🙂 Můžu se zeptat, nemele se ta pračka v té skříni? Protože mě občas pračka skáče po koupelně, tak si neumím představit jí zavřít takhle do skříně 🙂 ale možná u těhle novějších stojí pračky na místě? Jinak jako řešení se mi to moc líbí.

lucitka91
26. srp 2023

@hankazel zdravím nebyl nikdy žádný problém. Na každé straně je tak centimetr škvírka a tím pádem se linky vůbec nedotýká. Musí byt opravdu vyvážená a nebo jsou i takové gumové podložky které to umí tlumit.

20190418
26. srp 2023

Nemam vestavěnou, ale schovanou ve skříni. Úplně v pohodě, jen je teda blbé, že mám kuchyňský kout, takže když se ždímá nebo ještě hůř když jede sušička, tak to dost ruší konverzaci/sledování TV v obýváku.

mata2hari
26. srp 2023

Jako jo, trošku se nám časem šoupla - má víc místa, než potřebuje, ale rozhodně neputuje tak, jak našim na volno v koupelně 👍